https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I Runda
-
Suwałki-Krzywółka
, 28 marca 2009
Bogdan Rudnicki
Tomasz Walendowicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1b Rafał Kiczko
2 - #7 Paweł Szymkowski
3 - #122 Józef Sawicki
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #4 Sylwester Jędrzejczyk
6 - #505 Bartosz Piątek
7 - #6 Daniel Bołtromiejuk
8 - #33 Jakub Galiński
9 - #24 Przemysław Bielecki
10 - #115 Damian Dymowski
11 - #21 Rafał Bracik
12 - #26 Konrad Widłak
13 - #23 Szymon Frankowski
14 - #506 Filip Więckowski
15 - #8 Daniel Stachyra
16 - #28a Mateusz Piątek
17 - #503 Tomasz Wysocki
18 - #95 Tomasz Witkowski
19 - #12a Patryk Stachyra
20 - #44 Piotr Kaczorowski
21 - #30 Michał Drozd
22 - #17 Damian Jędrzejczyk
23 - #9 Paweł Rzosiński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1b Rafał Kiczko
2 - #7 Paweł Szymkowski
3 - #122 Józef Sawicki
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #4 Sylwester Jędrzejczyk
7 - #6 Daniel Bołtromiejuk
8 - #33 Jakub Galiński
9 - #24 Przemysław Bielecki
10 - #115 Damian Dymowski
11 - #21 Rafał Bracik
12 - #26 Konrad Widłak
13 - #23 Szymon Frankowski
14 - #506 Filip Więckowski
15 - #8 Daniel Stachyra
16 - #28a Mateusz Piątek
17 - #503 Tomasz Wysocki
18 - #95 Tomasz Witkowski
19 - #12a Patryk Stachyra
20 - #44 Piotr Kaczorowski
21 - #30 Michał Drozd
22 - #17 Damian Jędrzejczyk
23 - #9 Paweł Rzosiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Rafał Kiczko
3:42.594
14:53:05.075
1
11:07.774
64.7
14:50.368
15:04:12.849
+1:22.861
9:44.913
2
11:59.395
60.1
26:49.763
15:16:12.244
+1:57.505
10:01.890
3
10:38.699
67.6
37:28.462
15:26:50.943
+24.779
10:13.920
4
11:04.056
65.1
48:32.518
15:37:54.999
+25.628
10:38.428
5
10:21.243
69.5
58:53.761
15:48:16.242
+14.585
10:06.658
6
11:35.804
62.1
1:10:29.565
15:59:52.046
+1:48.912
9:46.892
7
11:27.164
62.9
1:21:56.729
16:11:19.210
+1:12.523
10:14.641
8
12:56.942
55.6
1:34:53.671
16:24:16.152
+2:47.432
10:09.510