Junior - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski I Runda - Suwałki-Krzywółka, 28 marca 2009
Bogdan Rudnicki
Tomasz Walendowicz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1b

Rafał Kiczko

KM Quercus Romanówka

9

1:34:11.176

25

2

7

Paweł Szymkowski

KKM Kwidzyn

9

1:34:55.831

+44.655

22

3

122

Józef Sawicki

Offroad Białystok

9

1:36:52.387

+2:41.211

20

4

515

Jakub Piątek

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

9

1:40:38.135

+6:26.959

18

5

4

Sylwester Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

8

1:25:13.279

+1 okr.

16

6

505

Bartosz Piątek

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

8

1:34:53.671

+1 okr.

15

7

6

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

8

1:36:46.633

+1 okr.

14

8

33

Jakub Galiński

KM Quercus Romanówka

8

1:38:03.614

+1 okr.

13

9

24

Przemysław Bielecki

KTM Novi Kielce

8

1:38:41.727

+1 okr.

12

10

115

Damian Dymowski

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

8

1:38:48.776

+1 okr.

11

11

21

Rafał Bracik

KTM Novi Kielce

8

1:39:18.004

+1 okr.

10

12

26

Konrad Widłak

KTM Novi Kielce

8

1:40:13.771

+1 okr.

9

13

23

Szymon Frankowski

KTM Novi Kielce

8

1:40:56.965

+1 okr.

8

14

506

Filip Więckowski

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

8

1:41:44.958

+1 okr.

7

15

8

Daniel Stachyra

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

7

1:30:31.218

+2 okr.

6

16

28a

Mateusz Piątek

KTM Novi Kielce

7

1:30:34.614

+2 okr.

5

17

503

Tomasz Wysocki

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

7

1:30:56.405

+2 okr.

4

18

95

Tomasz Witkowski

KM Quercus Romanówka

7

1:34:16.228

+2 okr.

3

19

12a

Patryk Stachyra

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

7

1:36:15.614

+2 okr.

2

20

44

Piotr Kaczorowski

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

7

1:42:27.887

+2 okr.

1

21

30

Michał Drozd

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

6

1:33:00.744

+3 okr.

22

17

Damian Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

6

1:33:31.650

+3 okr.

23

9

Paweł Rzosiński

KKM Kwidzyn

3

1:24:57.842

+6 okr.

24

10

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

0

3:12.878

+9 okr.

25

20

Karol Hrabia

Sekcja Motorowa Bogdanka Górnik Łęczna S.A.

+9 okr.