E-60 - Bieg Finałowy

2009 | Karting | Puchar Easykart

Easykart European Grand Finals - Miedziana Góra, 22 sierpnia 2009
Artur Strychalski
Krzysztof Bury
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnica

1

3

Mattia Drudi

Drumel Kart

Easykart

22

14:10.252

2

34

Alexander Zirkov

Unikart

Easykart

22

14:17.106

+6.854

3

103

Michael Waldherr

KR Cappmotori

Easykart

22

14:17.118

+6.866

4

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

22

14:19.508

+9.256

5

21

Georgy Malyshev

Mazzotti Corse Srl

Easykart

22

14:19.547

+9.295

6

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

22

14:24.831

+14.579

7

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

22

14:24.893

+14.641

8

8

Dominik Javurek

Spirit Racing

Easykart

22

14:24.916

+14.664

9

4

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

22

14:25.273

+15.021

10

115

Simon Reicher

Alemar Racing

Easykart

22

14:25.639

+15.387

11

1

Sophia Floersch

Emilia Kart Srl

Easykart

22

14:25.705

+15.453

12

20

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

22

14:28.852

+18.600

13

17

Matej Svoboda

Joka Kart Team

Easykart

22

14:29.015

+18.763

14

5

Jozsef Havasi

Kecskemeti Motosport

Easykart

22

14:29.075

+18.823

15

84

Samuel Ucci

Alemar Racing

Easykart

22

14:29.154

+18.902

16

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

22

14:33.586

+23.334

17

69

Alex Karkosik

BTM Bydgoszcz

Easykart

22

14:33.695

+23.443

18

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

22

14:37.831

+27.579

19

128

Nikita Sitnikov

Emilia Kart Srl

Easykart

22

14:40.908

+30.656

20

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

22

14:41.503

+31.251

21

7

Marek Boris Machulda

HKC Racing

Easykart

22

14:41.673

+31.421

22

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

22

14:42.049

+31.797

23

23

Christopher Groebmair

KS Ampfing

Easykart

22

14:43.584

+33.332

24

59

Sampieri Gastone

K.C. Castelli Modenesi

Easykart

22

14:44.560

+34.308

25

18

Jindrich Vohnout

Joka Kart Team

Easykart

22

14:44.678

+34.426

26

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

22

14:45.857

+35.605

27

19

Dominik Morawski

A. Zielonogórski DUET

Easykart

22

14:49.621

+39.369

28

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

21

14:19.009

+1 okr.

29

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

20

14:12.762

+2 okr.

30

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

17

14:12.951

+5 okr.

31

50

Fabio Fiaccadori

Monelli Team Racing Kart

Easykart

21

14:01.445

+1 okr.

32

16

Tomas Horsky

PH Racing Petr Horsky

Easykart

18

11:54.026

+4 okr.

33

129

Nicola Vitali

TEK

Easykart

13

8:19.688

+9 okr.

34

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

8

4:53.689

+14 okr.