https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny I
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart IV Runda - Briggs & Stratton
-
Biłgoraj
, 14 czerwca 2009
Stanisław Ulandowski
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #3 Adam Zalewski
2 - #40 Marcel Grudziński
3 - #90 Paweł Malczak
4 - #2 Toni Nowosad
5 - #37 Tomasz Pampuch
6 - #58 Franciszek Gapiński
7 - #119 Piotr Parys
8 - #7 Piotr Herbeć
9 - #25 Stanisław Garstecki
10 - #46 Kacper Bielecki
11 - #24 Bartłomiej Mochnacki
12 - #99 Mateusz Surynowicz
13 - #88 Krzysztof Frankowski
14 - #32 Filip Wójcik
15 - #44 Filip Panas
16 - #41 Jan Krencisz
17 - #55 Jakub Masztalerz
18 - #98 Marcin Łaski
19 - #78 Jan Antoszewski
20 - #39 Tomasz Wójcik
21 - #30 Dominik Panas
22 - #66 Tomasz Kucharski
23 - #74 Eryk Sadowski
24 - #56 Maksymilian Amanowicz
25 - #69 Szymon Nowak
26 - #51 Mikołaj Cegielski
27 - #10 Szymon Śliwowski
28 - #35 Damian Majchrowski
29 - #82 Paulina Lalak
30 - #77 Jędrzej Rosłan
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #3 Adam Zalewski
2 - #40 Marcel Grudziński
3 - #90 Paweł Malczak
4 - #2 Toni Nowosad
5 - #37 Tomasz Pampuch
7 - #119 Piotr Parys
8 - #7 Piotr Herbeć
9 - #25 Stanisław Garstecki
10 - #46 Kacper Bielecki
11 - #24 Bartłomiej Mochnacki
12 - #99 Mateusz Surynowicz
13 - #88 Krzysztof Frankowski
14 - #32 Filip Wójcik
15 - #44 Filip Panas
16 - #41 Jan Krencisz
17 - #55 Jakub Masztalerz
18 - #98 Marcin Łaski
19 - #78 Jan Antoszewski
20 - #39 Tomasz Wójcik
21 - #30 Dominik Panas
22 - #66 Tomasz Kucharski
23 - #74 Eryk Sadowski
24 - #56 Maksymilian Amanowicz
25 - #69 Szymon Nowak
26 - #51 Mikołaj Cegielski
27 - #10 Szymon Śliwowski
28 - #35 Damian Majchrowski
29 - #82 Paulina Lalak
30 - #77 Jędrzej Rosłan
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Zalewski
3.460
11:12:41.165
1
53.217
77.8
56.677
11:13:34.382
+1.486
51.731
2
51.004
81.2
1:47.681
11:14:25.386
-0.025
51.029
3
50.730
81.6
2:38.411
11:15:16.116
+0.577
50.153
4
50.194
82.5
3:28.605
11:16:06.310
+0.361
49.833
5
51.083
81.0
4:19.688
11:16:57.393
+0.651
50.432
6
50.250
82.4
5:09.938
11:17:47.643
+0.174
50.076
7
50.359
82.2
6:00.297
11:18:38.002
+0.940
49.419
8
50.214
82.4
6:50.511
11:19:28.216
+0.152
50.062
9
51.443
80.5
7:41.954
11:20:19.659
-7.466
58.909
10
50.161
82.5
8:32.115
11:21:09.820
+0.191
49.970
11
50.152
82.5
9:22.267
11:21:59.972
+0.314
49.838
12
50.701
81.7
10:12.968
11:22:50.673
+0.127
50.574