E-60 - Trening oficjalny I

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart IV Runda - Briggs & Stratton - Biłgoraj, 14 czerwca 2009
Stanisław Ulandowski
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

12

49.419

7

2

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

11

49.726

+0.307

8

3

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

11

49.831

+0.412

5

4

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

11

49.844

+0.425

6

5

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

11

49.969

+0.550

6

6

58

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

12

50.152

+0.733

11

7

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

11

50.192

+0.773

6

8

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

11

50.259

+0.840

6

9

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

12

50.390

+0.971

6

10

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

12

50.415

+0.996

12

11

24

Bartłomiej Mochnacki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

50.646

+1.227

6

12

99

Mateusz Surynowicz

A. Podlaski

Easykart

12

50.909

+1.490

9

13

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

10

50.971

+1.552

8

14

32

Filip Wójcik

A. Radomski

Easykart

12

51.012

+1.593

8

15

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

51.022

+1.603

6

16

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

11

51.099

+1.680

3

17

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

12

51.128

+1.709

8

18

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

12

51.401

+1.982

7

19

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

12

51.405

+1.986

4

20

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

10

51.660

+2.241

7

21

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

51.842

+2.423

8

22

66

Tomasz Kucharski

A. Rzemieślnik

Easykart

12

52.057

+2.638

11

23

74

Eryk Sadowski

A. Podlaski

Easykart

12

52.510

+3.091

9

24

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

11

53.073

+3.654

10

25

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

53.205

+3.786

4

26

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

11

53.383

+3.964

11

27

10

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

Easykart

11

53.656

+4.237

3

28

35

Damian Majchrowski

SKK "Gepard" Gdańsk

Easykart

11

53.714

+4.295

6

29

82

Paulina Lalak

HAWI Racing Team

Easykart

10

54.556

+5.137

5

30

77

Jędrzej Rosłan

A. Podlaski

Easykart

11

56.447

+7.028

7