https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny II
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart IV Runda - Briggs & Stratton
-
Biłgoraj
, 14 czerwca 2009
Stanisław Ulandowski
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #3 Adam Zalewski
2 - #40 Marcel Grudziński
3 - #41 Jan Krencisz
4 - #58 Franciszek Gapiński
5 - #119 Piotr Parys
6 - #90 Paweł Malczak
7 - #46 Kacper Bielecki
8 - #7 Piotr Herbeć
9 - #25 Stanisław Garstecki
10 - #24 Bartłomiej Mochnacki
11 - #37 Tomasz Pampuch
12 - #98 Marcin Łaski
13 - #55 Jakub Masztalerz
14 - #32 Filip Wójcik
15 - #78 Jan Antoszewski
16 - #88 Krzysztof Frankowski
17 - #99 Mateusz Surynowicz
18 - #30 Dominik Panas
19 - #44 Filip Panas
20 - #51 Mikołaj Cegielski
21 - #39 Tomasz Wójcik
22 - #66 Tomasz Kucharski
23 - #56 Maksymilian Amanowicz
24 - #69 Szymon Nowak
25 - #74 Eryk Sadowski
26 - #35 Damian Majchrowski
27 - #10 Szymon Śliwowski
28 - #82 Paulina Lalak
29 - #77 Jędrzej Rosłan
30 - #2 Toni Nowosad
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #3 Adam Zalewski
2 - #40 Marcel Grudziński
3 - #41 Jan Krencisz
4 - #58 Franciszek Gapiński
5 - #119 Piotr Parys
6 - #90 Paweł Malczak
7 - #46 Kacper Bielecki
8 - #7 Piotr Herbeć
9 - #25 Stanisław Garstecki
10 - #24 Bartłomiej Mochnacki
11 - #37 Tomasz Pampuch
12 - #98 Marcin Łaski
13 - #55 Jakub Masztalerz
14 - #32 Filip Wójcik
15 - #78 Jan Antoszewski
16 - #88 Krzysztof Frankowski
17 - #99 Mateusz Surynowicz
18 - #30 Dominik Panas
19 - #44 Filip Panas
20 - #51 Mikołaj Cegielski
21 - #39 Tomasz Wójcik
22 - #66 Tomasz Kucharski
23 - #56 Maksymilian Amanowicz
25 - #74 Eryk Sadowski
26 - #35 Damian Majchrowski
27 - #10 Szymon Śliwowski
28 - #82 Paulina Lalak
29 - #77 Jędrzej Rosłan
30 - #2 Toni Nowosad
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Zalewski
15.541
12:15:23.836
1
1:00.852
68.0
1:16.393
12:16:24.688
+0.091
1:00.761
2
54.967
75.3
2:11.360
12:17:19.655
+4.329
50.638
3
54.519
75.9
3:05.879
12:18:14.174
+3.897
50.622
4
55.041
75.2
4:00.920
12:19:09.215
+4.334
50.707
5
54.782
75.6
4:55.702
12:20:03.997
-0.174
54.956
6
55.050
75.2
5:50.752
12:20:59.047
+4.983
50.067
7
53.726
77.1
6:44.478
12:21:52.773
+3.903
49.823
8
54.368
76.1
7:38.846
12:22:47.141
+4.423
49.945
9
53.613
77.2
8:32.459
12:23:40.754
+3.968
49.645
10
54.119
76.5
9:26.578
12:24:34.873
+3.976
50.143
11
53.752
77.0
10:20.330
12:25:28.625
+3.707
50.045