E-60 - Trening oficjalny II

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart IV Runda - Briggs & Stratton - Biłgoraj, 14 czerwca 2009
Stanisław Ulandowski
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

12

49.645

9

2

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

11

49.940

8

3

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

12

50.081

10

4

58

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

12

50.191

11

5

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

12

50.228

4

6

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

11

50.236

6

7

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

12

50.268

11

8

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

12

50.356

7

9

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

12

50.631

4

10

24

Bartłomiej Mochnacki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

12

50.791

11

11

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

9

50.847

6

12

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

12

50.885

12

13

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

12

50.918

11

14

32

Filip Wójcik

A. Radomski

Easykart

12

51.011

12

15

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

12

51.028

11

16

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

11

51.043

11

17

99

Mateusz Surynowicz

A. Podlaski

Easykart

11

51.055

11

18

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

51.209

9

19

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

10

51.769

5

20

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

11

51.832

8

21

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

9

52.064

8

22

66

Tomasz Kucharski

A. Rzemieślnik

Easykart

11

52.402

10

23

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

11

53.040

11

24

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

53.613

9

25

74

Eryk Sadowski

A. Podlaski

Easykart

5

53.735

2

26

35

Damian Majchrowski

SKK "Gepard" Gdańsk

Easykart

11

54.167

11

27

10

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

Easykart

11

54.745

6

28

82

Paulina Lalak

HAWI Racing Team

Easykart

8

54.890

4

29

77

Jędrzej Rosłan

A. Podlaski

Easykart

10

56.062

9

30

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

1

1:01.636

1