Gr. C - Trening kwalifikacyjny

2009 | Motocross | Pozostałe

Puchar Wiosny - Sochaczew, 1 maja 2009
Andrzej Rencz
Artur Wrzesiński
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

51

Marek Augustyniak

NZ

3

1:39.761

1

2

671

Tomasz Gabara

ŁKM Łowicz

Honda

3

1:41.646

2

3

555

Łukasz Grzybowski

NZ

Honda

3

1:41.678

1

4

21

Maciej Lipiec

NZ

3

1:41.737

1

5

43

Sylwester Wielec

ŁKM Łowicz

3

1:42.042

2

6

81

Daniel Gołębiewski

ŁKM Łowicz

3

1:42.357

1

7

1

Marcin Olejnik

LKS Jastrząb Lipno

3

1:42.493

3

8

124

Karol Szulc

NZ

Kawasaki

3

1:42.824

1

9

11

Andrzej Sitarski

NZ

3

1:43.242

2

10

14

Piotr Marczydło

RKM Raptor

3

1:44.227

3

11

181

Jacek Wroński

AP Warszawa

KTM

3

1:44.546

3

12

7

Jacek Łabuda

TNT Łomianki

3

1:44.787

2

13

78

Konrad Drożdżewski

ŁKM Łowicz

Honda

3

1:45.292

3

14

34

Krzysztof Białek

ŁKM Łowicz

Honda

3

1:45.671

1

15

79

Kamil Wizgier

ŁKM Łowicz

2

1:45.968

1

16

63

Mirosław Pleskot

GKM Grodzisk

2

1:47.464

1

17

32

jakub Frątczak

NZ

2

1:47.508

2

18

89

Hubert Strzaliński

WLKS Siedlce

3

1:47.905

3

19

22

Daniel Pływaczewski

KM Szarak Sochaczew

2

1:48.234

2

20

47

Zbigniew Wróblewski

ŁKM Łowicz

3

1:49.116

2

21

110

Robert Michalski

TNT Łomianki

Yamaha

2

1:49.434

1

22

53

Krystian Jędrzejewski

ŁKM Łowicz

KTM

3

1:49.879

1

23

138

Arkadiusz Sosnowski

NZ

3

1:49.881

1

24

999

Mariusz Traczyk

NZ

2

1:50.276

2

25

4

Robert Kaniewski

GKM Grodzisk

2

1:50.325

1

26

99

Marcin Karpik

WLKS Siedlce

2

1:50.537

1

27

111

Kamil Kustosz

GKM Grodzisk

2

1:50.915

1

28

85

Krzysztof Kaczka

RKM Raptor

3

1:51.506

3

29

44

Gracjan Siemianowicz

Klub Motorowy Szczecin

2

1:51.586

2

30

67

Andrzej Marczydło

RKM Raptor

3

1:53.241

1

31

3

Bartosz Przytuła

NZ

2

1:54.810

2

32

25

Gerard Magdzian

NZ

2

1:55.794

1

33

71

Paweł Kawalec

NZ

3

1:58.596

3

34

603

Artur Sumiński

KM Szarak Sochaczew

2

1:58.706

1

35

117

Krzysztof Paździur

GKM Grodzisk

2

1:59.577

1

36

12

Piotr Kowalski

NZ

2

2:02.201

2

37

525

Piotr Szymborski

KM Szarak Sochaczew

2

2:16.911

1