Gr. C - Wyścig pierwszy

2009 | Motocross | Pozostałe

XXI Grand Prix Niepodległości im. Władysława Dudzińskiego - Sochaczew, 11 listopada 2009
Andrzej Rencz
Artur Wrzesiński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

23

Wacław Chrabelski

GKM Grodzisk

Kawasaki

9

20:24.575

25

2

14

Robert Szymański

SC Spała

Yamaha

9

20:25.323

22

3

89

Bartosz Krzyżanowski

NZ

Yamaha

9

21:00.695

20

4

4

Robert Kaniewski

GKM Grodzisk

KTM

9

21:29.194

18

5

171

Piotr Merc

NZ

Yamaha

9

21:46.067

16

6

25

Anatoli Krainov

Ukraina

KTM

9

21:55.903

15

7

30

Wojciech Klimek

NZ

Yamaha

9

22:36.166

14

8

72

Jan Bukowski

NZ

Yamaha

9

22:40.144

13

9

1

Cezary Zaleski

NZ

Yamaha

9

22:43.289

12

10

3

Patryk Chodniewicz

NZ

Suzuki

9

22:45.086

11

11

33

Arkadiusz Beczek

NZ

Suzuki

9

22:51.395

10

12

71

Kacper Gurzelnicki

GKM Grodzisk

KTM

9

22:53.334

9

13

57

Patryk Gawas

NZ

Yamaha

9

23:02.244

8

14

111

Kamil Kustosz

GKM Grodzisk

Kawasaki

8

18:28.853

7

15

259

Kacper Gawroński

NZ

KTM

8

20:15.058

6

16

110

Robert Michalski

TNT Łomianki

Yamaha

8

20:46.253

5

17

167

Paweł Hada

NZ

Kawasaki

8

21:10.281

4

18

11

Andrzej Malewski

GKM Grodzisk

KTM

8

21:17.929

3

19

20

Jan Kowszun

NZ

Yamaha

8

21:23.827

2

20

101

Dariusz Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

Honda

8

21:51.522

1

21

63

Mirosław Pleskot

GKM Grodzisk

Yamaha

8

22:19.523

22

17

Jacek Łabuda

TNT Łomianki

Yamaha

7

20:44.111

23

45

Wiesław Płoszaj

NZ

Yamaha

7

20:59.186

24

99

Karol Frankowski

A.Polski

Yamaha

7

22:17.734

25

441

Maciej Graczyk

NZ

Honda

6

20:40.461

26

117

Krzysztof Paździur

GKM Grodzisk

Kawasaki

6

21:16.579

27

7

Maciej Lalachman

NZ

Honda

6

21:34.839

28

429

Tomasz Sawa

TNT Łomianki

Yamaha

6

22:25.798

29

31

Jacek Wysmyk

NZ

Kawasaki

6

23:31.815

30

107

Jarosław Salamon

NZ

Honda

4

11:39.652

31

77

Mateusz Kwiecień

NZ

Yamaha

4

12:53.201

32

35

Marcin Frymarkiewicz

NZ

Yamaha

4

22:20.887

33

555

Łukasz Grzybowski

NZ

Honda

2

5:59.184

34

75

Radosław Urbański

NZ

Yamaha

2

19:57.202

35

247

Robert Ostrówka

NZ

Husqvarna

1

2:59.088

36

13

Tomasz Kulik

A.Polski

Honda

1

5:16.108