https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I Runda (MX85, MX2)
-
Gdańsk
, 19 kwietnia 2009
Andrzej Olszewski
Paweł Kurajk
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Karol Kędzierski
2 - #262 Łukasz Lonka
3 - #3 Arkadiusz Mańk
4 - #4 Łukasz Wysocki
5 - #66 Mateusz Bembenik
6 - #515 Jakub Piątek
7 - #7 Łukasz Bembenik
8 - #503 Tomasz Wysocki
9 - #125 Sebastian Banaś
10 - #505 Bartosz Piątek
11 - #42 Paweł Szturomski
12 - #17 Oskar Wojciechowicz
13 - #32 Sebastian Knoff
14 - #506 Filip Więckowski
15 - #34 Bartosz Sawczuk
16 - #48 Tomasz Jost
17 - #40 Adrian Piłat
18 - #151 Tomasz Kaźmierczak
19 - #14 Sylwester Jędrzejczyk
20 - #55 Dawid Sierociński
21 - #94 Radosław Boczek
22 - #119 Kajetan Rusocki
23 - #29 Damian Dymowski
24 - #118 Wojciech Stypa
25 - #152 Mikołaj Kołodziejak
26 - #88 Michał Jońca
27 - #9 Jakub Majchrzak
28 - #62 Bartosz Nowacki
29 - #6 Paweł Nowicki
30 - #25 Patryk Stachyra
31 - #51 Daniel Stachyra
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Karol Kędzierski
2 - #262 Łukasz Lonka
3 - #3 Arkadiusz Mańk
4 - #4 Łukasz Wysocki
5 - #66 Mateusz Bembenik
6 - #515 Jakub Piątek
7 - #7 Łukasz Bembenik
8 - #503 Tomasz Wysocki
9 - #125 Sebastian Banaś
10 - #505 Bartosz Piątek
11 - #42 Paweł Szturomski
12 - #17 Oskar Wojciechowicz
13 - #32 Sebastian Knoff
14 - #506 Filip Więckowski
15 - #34 Bartosz Sawczuk
16 - #48 Tomasz Jost
17 - #40 Adrian Piłat
18 - #151 Tomasz Kaźmierczak
19 - #14 Sylwester Jędrzejczyk
20 - #55 Dawid Sierociński
21 - #94 Radosław Boczek
22 - #119 Kajetan Rusocki
23 - #29 Damian Dymowski
25 - #152 Mikołaj Kołodziejak
26 - #88 Michał Jońca
27 - #9 Jakub Majchrzak
28 - #62 Bartosz Nowacki
29 - #6 Paweł Nowicki
30 - #25 Patryk Stachyra
31 - #51 Daniel Stachyra
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kędzierski
1
2:35.197
16:16:04.260
2
2:24.733
42.3
4:59.930
16:18:28.993
+21.630
2:03.103
3
2:23.356
42.7
7:23.286
16:20:52.349
+20.796
2:02.560
4
2:21.533
43.2
9:44.819
16:23:13.882
+19.547
2:01.986
5
2:21.934
43.1
12:06.753
16:25:35.816
+20.368
2:01.566
6
2:24.836
42.3
14:31.589
16:28:00.652
+21.108
2:03.728
7
2:25.972
41.9
16:57.561
16:30:26.624
+22.508
2:03.464
8
2:23.640
42.6
19:21.201
16:32:50.264
+20.206
2:03.434
9
2:25.618
42.0
21:46.819
16:35:15.882
+22.851
2:02.767
10
2:27.391
41.5
24:14.210
16:37:43.273
+22.709
2:04.682
11
2:26.119
41.9
26:40.329
16:40:09.392
+19.360
2:06.759
12
2:29.313
41.0
29:09.642
16:42:38.705
+24.272
2:05.041
13
2:25.143
42.2
31:34.785
16:45:03.848
+20.590
2:04.553