MX2 - Wyścig drugi

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski I Runda (MX85, MX2) - Gdańsk, 19 kwietnia 2009
Andrzej Olszewski
Paweł Kurajk
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

31:05.702

25

2

262

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

15

31:13.176

22

3

3

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

15

31:32.451

20

4

4

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Honda

15

31:38.518

18

5

66

Mateusz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

15

32:30.146

16

6

515

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

32:42.579

15

7

7

Łukasz Bembenik

AP Głogów

KTM

15

32:47.977

14

8

503

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

32:58.032

13

9

125

Sebastian Banaś

NZ

Yamaha

AMROL Team Lipnica

15

33:05.587

12

10

505

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

31:08.904

11

11

42

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

14

31:14.891

10

12

17

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

14

31:24.645

9

13

32

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

14

31:46.132

8

14

506

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

Bros Racing

14

31:50.002

7

15

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

14

31:50.843

6

16

48

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

Honda

14

31:51.881

5

17

40

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

14

32:06.583

4

18

151

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

14

32:17.084

3

19

14

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

14

32:17.153

2

20

55

Dawid Sierociński

AMK Poltarex Człuchów

Honda

14

32:26.464

1

21

94

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

14

33:03.313

22

119

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Honda

14

33:25.724

23

29

Damian Dymowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

33:27.363

24

118

Wojciech Stypa

WKM Więcbork

Yamaha

13

31:34.785

25

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

KTM

13

31:35.292

26

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

KTM

13

31:49.631

27

9

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

9

22:00.850

28

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Honda

8

20:57.616

29

6

Paweł Nowicki

TNT Łomianki

Kawasaki

7

14:39.237

30

25

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

5

14:57.256

31

51

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

4

11:07.060