MX1 - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2J, MX1) - Lublin, 6 czerwca 2009
Jerzy Dowejko
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

110

Viri Hendych

Czechy

Honda

22 #2

25 #1

47

2

111

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

25 #1

22 #2

47

3

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

Bros Racing

20 #3

20 #3

40

4

1

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

16 #5

18 #4

34

5

82

Andrej Makhankov

Ukraina

KTM

13 #8

16 #5

29

6

5

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Honda

14 #7

12 #9

26

7

7

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12 #9

13 #8

25

8

118

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

7 #14

15 #6

22

9

8

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

15 #6

7 #14

22

10

91

Rafał Kiczko

AP Warszawa

Yamaha

8 #13

14 #7

22

11

4

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

11 #10

9 #12

20

12

214

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

9 #12

10 #11

19

13

262

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

18 #4

-

18

14

16

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

6 #15

11 #10

17

15

122

Józef Sawicki

Off Road Białystok

Yamaha

10 #11

0 #22

10

16

18

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

Honda

1 #20

8 #13

9

17

37

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

0 #21

6 #15

6

18

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

4 #17

2 #19

6

19

14

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

3 #18

3 #18

6

20

62

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

0 #26

5 #16

5

21

12

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5 #16

0 #23

5

22

222

Juri Naumchyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

0 #25

4 #17

4

23

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Yamaha

2 #19

1 #20

3

24

9

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

0 #24

0 #21

0

25

10

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

0 #22

0 #27

0

26

147

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

Suzuki

0 #23

-

0

27

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

0 #32

0 #24

0

28

116

Grzegorz Palusiński

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

0 #27

0 #25

0

29

27

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

0 #28

0 #26

0

30

6

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

0 #29

0 #28

0

31

132

Maciej Beerkens

AP Głogów

Honda

0 #33

0 #29

0

32

86

Eugeniusz Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

0 #30

-

0

33

3

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

0 #31

-

0