https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III Runda (MX65, MX1, MX2J)
-
Stryków
, 14 czerwca 2009
Bolesław Raczkowski
Zbigniew Orłamowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #503 Tomasz Wysocki
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #3 Patryk Kwaśny
5 - #20 Bartosz Sawczuk
6 - #10 Adrian Piłat
7 - #221 Oskar Barański
8 - #8 Dawid Sierociński
9 - #506 Filip Więckowski
10 - #16 Michał Pawlak
11 - #92 Damian Jędrzejczyk
12 - #51 Daniel Stachyra
13 - #88 Michał Jońca
14 - #152 Mikołaj Kołodziejak
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #95 Tomasz Witkowski
17 - #71 Patryk Rubacki
18 - #29 Tomasz Węgrzyn
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #66 Joanna Miller
21 - #117 Kamil Tomaszewski
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #23 Szymon Frankowski
24 - #24 Paweł Albin
25 - #33 Marcin Bogucki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #503 Tomasz Wysocki
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #3 Patryk Kwaśny
5 - #20 Bartosz Sawczuk
6 - #10 Adrian Piłat
8 - #8 Dawid Sierociński
9 - #506 Filip Więckowski
10 - #16 Michał Pawlak
11 - #92 Damian Jędrzejczyk
12 - #51 Daniel Stachyra
13 - #88 Michał Jońca
14 - #152 Mikołaj Kołodziejak
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #95 Tomasz Witkowski
17 - #71 Patryk Rubacki
18 - #29 Tomasz Węgrzyn
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #66 Joanna Miller
21 - #117 Kamil Tomaszewski
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #23 Szymon Frankowski
24 - #24 Paweł Albin
25 - #33 Marcin Bogucki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
1
1:28.114
13:42:48.647
2
1:57.522
49.0
3:25.636
13:44:46.169
+1.680
1:55.842
3
1:57.824
48.9
5:23.460
13:46:43.993
+4.092
1:53.732
4
1:56.134
49.6
7:19.594
13:48:40.127
+2.951
1:53.183
5
1:56.619
49.4
9:16.213
13:50:36.746
+0.545
1:56.074
6
1:58.193
48.7
11:14.406
13:52:34.939
+2.083
1:56.110
7
1:57.613
49.0
13:12.019
13:54:32.552
-2.140
1:59.753
8
1:57.867
48.9
15:09.886
13:56:30.419
+0.564
1:57.303
9
1:58.674
48.5
17:08.560
13:58:29.093
+0.083
1:58.591
10
2:00.618
47.8
19:09.178
14:00:29.711
+4.301
1:56.317
11
1:58.993
48.4
21:08.171
14:02:28.704
+1.106
1:57.887
12
2:03.194
46.8
23:11.365
14:04:31.898
+5.532
1:57.662
13
2:25.762
39.5
25:37.127
14:06:57.660
+25.523
2:00.239