MX2 Junior - Wyścig pierwszy

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski III Runda (MX65, MX1, MX2J) - Stryków, 14 czerwca 2009
Bolesław Raczkowski
Zbigniew Orłamowski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

503

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

24:44.595

25

2

505

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

24:54.566

22

3

515

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

24:58.977

20

4

3

Patryk Kwaśny

LKS Jastrząb Lipno

KTM

13

25:01.341

18

5

20

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

13

25:26.285

16

6

10

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

13

25:33.154

15

7

221

Oskar Barański

NZ

Kawasaki

13

25:37.127

14

8

8

Dawid Sierociński

AMK Poltarex Człuchów

Honda

13

26:01.793

13

9

506

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

26:12.743

12

10

16

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

13

26:13.922

11

11

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

13

26:47.996

10

12

51

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

12

25:22.945

9

13

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

KTM

12

25:29.194

8

14

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

KTM

12

25:43.558

7

15

222

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Yamaha

12

25:44.474

6

16

95

Tomasz Witkowski

KM Quercus Romanówka

KTM

12

25:46.637

5

17

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

26:15.664

4

18

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

12

26:32.628

3

19

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

12

26:33.453

2

20

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda

12

26:45.315

1

21

117

Kamil Tomaszewski

Off Road Białystok

Honda

11

24:46.442

22

25

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

11

24:59.500

23

23

Szymon Frankowski

KTM Novi Kielce

11

28:14.617

24

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

13:58.326

25

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

4

9:36.005