MX85 - Wyścig drugi

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski III Runda (MX85, MX2) - Lublin, 7 czerwca 2009
Jerzy Dowejko
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

48

Rostyslav Voytsytsky

Ukraina

KTM

13

24:32.324

25

2

2

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

25:29.851

22

3

18

Adam Tomiczek

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

13

25:42.379

20

4

13

Dawid Konkol

AMK Poltarex Człuchów

Honda

13

25:51.055

18

5

511

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

26:05.789

16

6

251

Maksym Rososhchuk

Ukraina

KTM

13

26:20.259

15

7

501

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

13

26:20.498

14

8

502

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

13

26:20.525

13

9

46

Piotr Dereń

MK Unia Poznań

KTM

12

24:37.607

12

10

9

Leszek Jasiński

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

12

24:41.608

11

11

711

Aliaksandr Valovich

Białoruś

KTM

12

24:44.876

10

12

5

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

KTM

12

24:47.908

9

13

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda

12

24:58.027

8

14

27

Oskar Ajtner-Gollob

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

26:08.867

7

15

34

Alan Białecki

ŁKM Łowicz

Suzuki

12

26:50.572

6

16

73

Volodym Polischuk

Ukraina

KTM

11

24:37.255

5

17

71

Jakub Szurkowski

Crosteam Zielona Góra

Suzuki

11

25:00.151

4

18

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

11

25:01.845

3

19

16

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

11

25:11.065

2

20

37

Patryk Szyszko

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Suzuki

11

25:12.661

1

21

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

Honda

11

25:13.707

22

25

Michał Mitera

TKM Zakopane

Suzuki

11

26:19.592

23

64

Michał Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

26:34.071

24

84

Bartłomiej Mitura

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

10

25:43.771

25

83

Szymon Wronka

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

10

25:58.560

26

47

Szymon Kossakowski

TNT Łomianki

Yamaha

6

15:29.490

27

23

Patryk Białooki

Motoklub Olsztyn

Suzuki

2

6:46.514

28

7

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

1

3:59.342