https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65,MX2 Junior,MX1)
-
Wschowa
, 30 sierpnia 2009
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #503 Tomasz Wysocki
2 - #776 Toni Simon
3 - #20 Bartosz Sawczuk
4 - #505 Bartosz Piątek
5 - #3 Patryk Kwaśny
6 - #515 Jakub Piątek
7 - #41 Jack Krupke
8 - #221 Oskar Barański
9 - #10 Adrian Piłat
10 - #506 Filip Więckowski
11 - #8 Dawid Sierociński
12 - #28 Zbigniew Janicki
13 - #16 Michał Pawlak
14 - #88 Michał Jońca
15 - #66 Joanna Miller
16 - #222 Miłosz Kozica
17 - #49 Leszek Jasiński
18 - #96 Luis Carstens
19 - #71 Patryk Rubacki
20 - #95 Tomasz Witkowski
21 - #93 Paweł Pruszczyński
22 - #46 Filip Litwiniak
23 - #50 Mariusz Kałużny
24 - #38 Adrian Jońca
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #503 Tomasz Wysocki
2 - #776 Toni Simon
3 - #20 Bartosz Sawczuk
4 - #505 Bartosz Piątek
6 - #515 Jakub Piątek
7 - #41 Jack Krupke
8 - #221 Oskar Barański
9 - #10 Adrian Piłat
10 - #506 Filip Więckowski
11 - #8 Dawid Sierociński
12 - #28 Zbigniew Janicki
13 - #16 Michał Pawlak
14 - #88 Michał Jońca
15 - #66 Joanna Miller
16 - #222 Miłosz Kozica
17 - #49 Leszek Jasiński
18 - #96 Luis Carstens
19 - #71 Patryk Rubacki
20 - #95 Tomasz Witkowski
21 - #93 Paweł Pruszczyński
22 - #46 Filip Litwiniak
23 - #50 Mariusz Kałużny
24 - #38 Adrian Jońca
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
1
18.246
11:24:30.110
2
2:23.297
44.0
2:41.543
11:26:53.407
-7.840
2:31.137
3
2:06.517
49.8
4:48.060
11:28:59.924
+0.570
2:05.947
4
2:33.122
41.1
7:21.182
11:31:33.046
+27.061
2:06.061
5
3:05.386
34.0
10:26.568
11:34:38.432
-22.788
3:28.174
6
2:06.003
50.0
12:32.571
11:36:44.435
+0.920
2:05.083
7
2:35.403
40.5
15:07.974
11:39:19.838
-55.080
3:30.483
8
2:05.746
50.1
17:13.720
11:41:25.584
+1.469
2:04.277
9
4:41.605
22.4
21:55.325
11:46:07.189
+1:42.937
2:58.668