E1 - Wyścig drugi

2010 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski I i II Runda - Łubienica, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

222

Przemysław Szymański

NZ

Suzuki

13

1:34:58.854

25

2

2.

Mariusz Wójcik

Motosport Castrol Team Toruń

13

1:35:30.705

+31.851

22

3

11

Sebastian Kałużny

HAWI Racing Team

13

1:36:09.178

+1:10.324

20

4

241

Tomasz Krawczyk

BKM Bielsko-Biała

KTM

13

1:36:53.524

+1:54.670

18

5

225

Paweł Puciołowski

PSM OFF ROAD Białystok

13

1:36:58.394

+1:59.540

16

6

111.

Zbigniew Cieślik

NZ

12

1:30:45.459

+1 okr.

15

7

250

Grzegorz Michułka

HAWI Racing Team

12

1:30:55.428

+1 okr.

14

8

226

Damian Dąbrowski

NKM Siemiatycze

12

1:31:13.028

+1 okr.

13

9

205

Adam Tumiel

PSM OFF ROAD Białystok

12

1:31:23.677

+1 okr.

12

10

223.

Wojciech Mleczek

A. Polski

12

1:31:34.549

+1 okr.

11

11

96b

Michał Walazek

KKM Wena Kielce

Husqvarna

12

1:31:50.771

+1 okr.

10

12

114.

Michał Pyzowski

AMK Gorce Nowy Targ

12

1:32:46.338

+1 okr.

9

13

17

Leszek Drogosz

NZ

12

1:32:47.697

+1 okr.

8

14

92

Zbigniew Puchała

KKM Wena Kielce

Yamaha

12

1:33:28.705

+1 okr.

7

15

336

Sebastian Romanowski

NZ

12

1:33:33.876

+1 okr.

6

16

613

Robert Judycki

TM Cross ATV Piła

12

1:33:38.055

+1 okr.

5

17

193

Luigi Saladini

SKM Szarak Sochaczew

Honda

12

1:33:40.856

+1 okr.

4

18

157

Kamil Lewandowski

MTP Prabuty

12

1:33:45.403

+1 okr.

3

19

527

Radosław Rybak

NZ

12

1:36:05.897

+1 okr.

2

20

13.

Sebastian Kuncicki

MTP Prabuty

12

1:36:10.252

+1 okr.

1

21

270

Andrzej Segin

CKM Cieszyn

12

1:37:12.638

+1 okr.

22

63

Mirosław Pleskot

GKM Grodzisk

Yamaha

12

1:37:31.496

+1 okr.

23

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

12

1:38:04.609

+1 okr.

24

24

Marcin Stuszewski

A. Polski

11

1:30:52.174

+2 okr.

25

179

Maciej Wojcieszek

A. Polski

11

1:31:10.172

+2 okr.

26

249

Michał Smoleński

NZ

11

1:32:00.995

+2 okr.

27

979

Tomasz Wasilewski

CKM Cieszyn

11

1:32:22.279

+2 okr.

28

57

Piotr Świtek

A. Polski

11

1:32:54.063

+2 okr.

29

73a

Jarosław Ginter

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

11

1:34:22.815

+2 okr.

30

34

Jerzy Klimaszewski

A. Polski

11

1:34:48.211

+2 okr.

31

112

Marcin Lamowski

NZ

11

1:34:52.779

+2 okr.

32

136

Vladimir Omelhenko

NZ

11

1:37:08.437

+2 okr.

33

217

Michał Dominiak

GAMK Gdańsk

Honda

11

1:37:33.801

+2 okr.

34

5

Przemysław Dołęgowski

MTP Prabuty

10

1:29:26.487

+3 okr.

35

15

Robert Mosek

SM BOGDANKA GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

10

1:30:13.196

+3 okr.

36

104.

Mateusz Guzek

NZ

10

1:30:41.773

+3 okr.

37

38

Daniel Lasoń

NKM Siemiatycze

10

1:33:55.567

+3 okr.

38

71

Piotr Rykowski

TKM Polska

10

1:38:15.678

+3 okr.

39

27

Robert Klimaszewski

A. Polski

9

1:17:10.183

+4 okr.

40

235

Sławomir Łaski

NZ

9

1:30:17.284

+4 okr.

41

72

Dariusz Szymczyk

KM Wisła Chełmno

9

1:35:46.007

+4 okr.

42

176

Grzegorz Trepka

NZ

8

1:36:25.034

+5 okr.

NK

10...

Paweł Szydłowski

NZ

3

23:48.473

+10 okr.