E-60 - Finał 1

2010 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart II Runda - Gostyń, 30 maja 2010
Jacek Piłowski
Czesław Sierpowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

15

10:39.646

25

2

10

Dominik Morawski

A. Zielonogórski DUET

Easykart

15

10:39.832

+0.186

20

3

44

Filip Panas

UKS Moto - Kart "Energetyk" w Biłgoraju

Easykart

15

10:48.132

+8.486

16

4

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

15

10:48.843

+9.197

13

5

140

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

Jastrzębski Racing

15

10:49.979

+10.333

11

6

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

15

10:51.619

+11.973

10

7

111

Michał Śmigiel

A. Morski

Easykart

15

10:51.894

+12.248

9

8

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

Jastrzębski Racing

15

10:52.884

+13.238

8

9

77

Dominik Javurek

Spirit Racing

Easykart

15

10:53.672

+14.026

7

10

42

Szymon Szyszko

A. Morski

Easykart

15

10:55.879

+16.233

6

11

15

Filip Wójcik

A. Radomski

Easykart

15

10:56.020

+16.374

5

12

23

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

15

11:03.254

+23.608

4

13

100

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

Easykart

Jastrzębski Racing

15

11:03.485

+23.839

3

14

27

Alex Karkosik

BTM Bydgoszcz

Easykart

CRG Poland

15

11:03.808

+24.162

2

15

91

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

15

11:18.591

+38.945

1

16

30

Mikołaj Cegielski

Motor Sport Koszalin

Easykart

15

11:22.009

+42.363

17

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

14

10:41.717

+1 okr.

18

17

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

13

9:55.871

+2 okr.

19

32

Tomasz Kucharski

A. Rzemieślnik

Easykart

12

9:18.147

+3 okr.

20

35

Mateusz Pyłka

A. Polski Warszawa

Easykart

12

9:24.272

+3 okr.

21

45

Markus Kensy

HAWI Racing Team

Easykart

9

7:07.666

+6 okr.

22

38

Filip Klarzyński

A. Leszczyński

Easykart

8

6:18.803

+7 okr.

23

46

Dominik Cebulla

HAWI Racing Team

Easykart

6

5:05.414

+9 okr.

24

52

Wojciech Gołębiowski

A. Rzemieślnik

Easykart

4

3:41.296

+11 okr.

NS

444

Oskar Kałuża

A. Zielonogórski DUET

Easykart

WK

61

Mikołaj Sarnowski

A. Leszczyński

Easykart

7

5:49.928

+8 okr.