E-60 - Finał 2

2010 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart II Runda - Gostyń, 30 maja 2010
Jacek Piłowski
Czesław Sierpowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

77

Dominik Javurek

Spirit Racing

Easykart

25

20:44.521

50

2

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

25

20:45.628

+1.107

40

3

140

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

Jastrzębski Racing

25

20:46.689

+2.168

32

4

10

Dominik Morawski

A. Zielonogórski DUET

Easykart

25

20:46.959

+2.438

26

5

44

Filip Panas

UKS Moto - Kart "Energetyk" w Biłgoraju

Easykart

25

21:00.659

+16.138

22

6

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

25

21:01.400

+16.879

20

7

91

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

25

21:01.905

+17.384

19

8

42

Szymon Szyszko

A. Morski

Easykart

25

21:02.226

+17.705

18

9

27

Alex Karkosik

BTM Bydgoszcz

Easykart

CRG Poland

25

21:12.373

+27.852

17

10

15

Filip Wójcik

A. Radomski

Easykart

25

21:19.559

+35.038

16

11

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

25

21:22.520

+37.999

15

12

100

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

Easykart

Jastrzębski Racing

25

21:25.737

+41.216

14

13

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

Jastrzębski Racing

25

21:28.220

+43.699

13

14

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

14

12:34.769

+11 okr.

12

15

23

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

11

9:58.199

+14 okr.

11

16

45

Markus Kensy

HAWI Racing Team

Easykart

11

10:10.937

+14 okr.

10

17

35

Mateusz Pyłka

A. Polski Warszawa

Easykart

9

8:31.450

+16 okr.

9

18

32

Tomasz Kucharski

A. Rzemieślnik

Easykart

8

7:33.211

+17 okr.

8

19

61

Mikołaj Sarnowski

A. Leszczyński

Easykart

7

6:50.578

+18 okr.

7

20

46

Dominik Cebulla

HAWI Racing Team

Easykart

7

10:53.522

+18 okr.

6

21

52

Wojciech Gołębiowski

A. Rzemieślnik

Easykart

5

5:20.606

+20 okr.

5

22

30

Mikołaj Cegielski

Motor Sport Koszalin

Easykart

5

5:22.407

+20 okr.

4

23

111

Michał Śmigiel

A. Morski

Easykart

0

1.623

+25 okr.

24

17

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

0

3.094

+25 okr.

25

38

Filip Klarzyński

A. Leszczyński

Easykart

+25 okr.

NS

444

Oskar Kałuża

A. Zielonogórski DUET

Easykart