EMX-85 - Trening kwalifikacyjny

2010 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-85 European Championship EMN 20/9 - Lidzbark Warmiński (Poland), 2 maja 2010
Hans-Rudolf Hein
Andrzej Olszewski
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

189

Brian Bogers

KNMV / NED

KTM

6

1:46.631

2

2

243

Tim Gaiser

AMZS / SLO

KTM

12

1:46.686

8

3

141

Pauls Jonas

LaMSF / LAT

Suzuki

14

1:47.511

5

4

5

Micha-Boy De Waal

KNMV / NED

Suzuki

14

1:47.750

9

5

48

Rostyslav Voytsyckyy

FMU / UKR

KTM

12

1:48.069

12

6

116

Vsevolod Brylyakov

MFR / RUS

KTM

11

1:48.252

4

7

199

Jorge Zaragoza Beltran

RFME / SPA

Suzuki

13

1:48.537

2

8

10

Vaclav Kovar

ACCR / CZE

KTM

12

1:49.038

8

9

20

Emanuele Facchetti

FMI / ITA

KTM

13

1:50.044

12

10

24

Davide Bonini

FMI / ITA

KTM

12

1:50.167

11

11

104

Karlis Sabulis

LaMSF / LAT

Suzuki

13

1:50.390

5

12

102

Arminas Jasikonis

LMSF/ LTU

Suzuki

13

1:50.423

8

13

22

Lorenzo Ravera

FMI / ITA

KTM

11

1:51.424

2

14

13

Anton Gole

SVEMO / SWE

Honda

12

1:52.004

2

15

21

Luca Poggi

FMI / ITA

KTM

12

1:52.210

11

16

76

Henri Roosiorg

EMF / EST

KTM

13

1:52.225

5

17

19

Janno Schmidt

EMF / EST

Kawasaki

12

1:53.161

9

18

471

Volodymyr Tarasov

FMU / UKR

KTM

13

1:53.272

13

19

302

Appy Jr. Robben

MUL / NED

Suzuki

13

1:53.999

9

20

138

Ken Bengtsson

SVEMO / SWE

Kawasaki

9

1:54.006

8

21

127

Kalle Rintamaki

SML / FIN

KTM

12

1:54.066

7

22

99

Ivan Petrov

BMF / BUL

KTM

12

1:54.489

6

23

37

Dmytro Asmanov

FMU / UKR

12

1:54.635

4

24

101

Valeriy Dotsenko

FMU / UKR

KTM

10

1:55.038

2

25

131

Tomas Sileika

LaMSF / LAT

Suzuki

12

1:55.773

8

26

68

Hampus Kahrle

SVEMO / SWE

Suzuki

12

1:55.797

6

27

12

Jani Koskiranta

SML / FIN

Yamaha

11

1:56.407

2

28

80

Niila Lappi

SML / FIN

Yamaha

14

1:56.697

4

29

504

Igor Dylak

PZM / POL

Yamaha

12

1:58.398

8

30

501

Maciej Więckowski

PZM / POL

KTM

12

1:58.666

12

31

507

Michał Krech

PZM / POL

Yamaha

ZEM Racing Team

9

1:58.831

3

32

147

Miro Sihvonen

SML / FIN

KTM

12

2:00.395

12

33

30

Oleksandr Sirko

FMU / UKR

KTM

13

2:03.119

8

34

506

Kacper Kozłowski

PZM / POL

Yamaha

11

2:03.200

6