https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening dowolny III gr. B
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Maximilian Zupanic
2 - #89 Filip Wójcik
3 - #95 Davide Lombardo
4 - #131 Nicolas Gruber
5 - #99 Mike Beckhusen
6 - #555 Maciej Szyszko
7 - #77 Riccardo Pollastri
8 - #29 Rocco Atlante
9 - #51 Zdenek Tlachac
10 - #121 Anton Kostioukevitch
11 - #19 Lukas Podobsky
12 - #33 Mikołaj Cegielski
13 - #47 Christopher Rohner
14 - #48 Alex Karkosik
15 - #26 Marcin Brzeziński
16 - #133 Alan Lalak
17 - #63 Jakub Talas
18 - #1 Jordan Sanders
19 - #11 Etienne Linty
20 - #149 Ondrej Nigrin
21 - #85 Benjamin Dam
22 - #25 Jachym Galas
23 - #145 Krzysztof Seratowicz
24 - #203 Adam Kralik
25 - #35 Mateusz Pyłka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Maximilian Zupanic
2 - #89 Filip Wójcik
3 - #95 Davide Lombardo
4 - #131 Nicolas Gruber
5 - #99 Mike Beckhusen
6 - #555 Maciej Szyszko
7 - #77 Riccardo Pollastri
8 - #29 Rocco Atlante
9 - #51 Zdenek Tlachac
10 - #121 Anton Kostioukevitch
11 - #19 Lukas Podobsky
13 - #47 Christopher Rohner
14 - #48 Alex Karkosik
15 - #26 Marcin Brzeziński
16 - #133 Alan Lalak
17 - #63 Jakub Talas
18 - #1 Jordan Sanders
19 - #11 Etienne Linty
20 - #149 Ondrej Nigrin
21 - #85 Benjamin Dam
22 - #25 Jachym Galas
23 - #145 Krzysztof Seratowicz
24 - #203 Adam Kralik
25 - #35 Mateusz Pyłka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maximilian Zupanic
1
37.566
17:19:49.272
2
41.880
76.7
1:19.446
17:20:31.152
+0.690
41.190
3
40.944
78.4
2:00.390
17:21:12.096
+0.326
40.618
4
40.817
78.7
2:41.207
17:21:52.913
+0.376
40.441
5
40.851
78.6
3:22.058
17:22:33.764
+0.626
40.225
6
58.131
55.2
4:20.189
17:23:31.895
+17.708
40.423
7
41.570
77.2
5:01.759
17:24:13.465
+1.150
40.420
8
41.254
77.8
5:43.013
17:24:54.719
+0.702
40.552
9
40.806
78.7
6:23.819
17:25:35.525
-41.655
1:22.461
10
40.841
78.6
7:04.660
17:26:16.366
+0.138
40.703
11
40.901
78.5
7:45.561
17:26:57.267
+0.492
40.409
12
40.947
78.4
8:26.508
17:27:38.214
+0.802
40.145
13
40.927
78.5
9:07.435
17:28:19.141
+0.481
40.446
14
40.775
78.8
9:48.210
17:28:59.916
+0.297
40.478
15
40.893
78.5
10:29.103
17:29:40.809
+0.424
40.469
16
41.185
78.0
11:10.288
17:30:21.994
+0.742
40.443
17
41.042
78.2
11:51.330
17:31:03.036
-39.669
1:20.711
18
40.992
78.3
12:32.322
17:31:44.028
+0.612
40.380
19
41.037
78.3
13:13.359
17:32:25.065
+0.774
40.263
20
41.035
78.3
13:54.394
17:33:06.100
+0.445
40.590
21
1:09.417
46.3
15:03.811
17:34:15.517
+29.055
40.362
22
41.042
78.2
15:44.853
17:34:56.559
+0.504
40.538
23
41.056
78.2
16:25.909
17:35:37.615
24
41.335
77.7
17:07.244
17:36:18.950
25
40.931
78.5
17:48.175
17:36:59.881
26
41.063
78.2
18:29.238
17:37:40.944