https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening kwalifikacyjny gr. B
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #33 Mikołaj Cegielski
2 - #122 Marcel Jastrzębowski
3 - #555 Maciej Szyszko
4 - #5 Maximilian Zupanic
5 - #77 Riccardo Pollastri
6 - #40 Jan Antoszewski
7 - #149 Ondrej Nigrin
8 - #119 Lukas Podobsky
9 - #95 Davide Lombardo
10 - #121 Anton Kostioukevitch
11 - #11 Etienne Linty
12 - #90 Piotr Grudzień
13 - #85 Benjamin Dam
14 - #88 Tomasz Wójcik
15 - #150 Jan Janovsky
16 - #133 Alan Lalak
17 - #35 Mateusz Pyłka
18 - #78 Oskar Leitgeber
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #33 Mikołaj Cegielski
3 - #555 Maciej Szyszko
4 - #5 Maximilian Zupanic
5 - #77 Riccardo Pollastri
6 - #40 Jan Antoszewski
7 - #149 Ondrej Nigrin
8 - #119 Lukas Podobsky
9 - #95 Davide Lombardo
10 - #121 Anton Kostioukevitch
11 - #11 Etienne Linty
12 - #90 Piotr Grudzień
13 - #85 Benjamin Dam
14 - #88 Tomasz Wójcik
15 - #150 Jan Janovsky
16 - #133 Alan Lalak
17 - #35 Mateusz Pyłka
18 - #78 Oskar Leitgeber
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mikołaj Cegielski
1
25.777
11:30:25.156
2
41.378
77.6
1:07.155
11:31:06.534
-0.183
41.561
3
41.065
78.2
1:48.220
11:31:47.599
+0.566
40.499
4
41.186
78.0
2:29.406
11:32:28.785
+0.534
40.652
5
41.027
78.3
3:10.433
11:33:09.812
+0.491
40.536
6
40.691
78.9
3:51.124
11:33:50.503
+0.083
40.608
7
40.810
78.7
4:31.934
11:34:31.313
+0.173
40.637
8
40.938
78.4
5:12.872
11:35:12.251
+0.106
40.832
9
40.779
78.7
5:53.651
11:35:53.030
+0.002
40.777
10
40.719
78.9
6:34.370
11:36:33.749
-0.045
40.764
11
40.756
78.8
7:15.126
11:37:14.505
+0.050
40.706
12
40.732
78.8
7:55.858
11:37:55.237
+0.001
40.733
13
40.551
79.2
8:36.409
11:38:35.788
-0.074
40.625
14
40.620
79.1
9:17.029
11:39:16.408
-0.103
40.723
15
41.061
78.2
9:58.090
11:39:57.469
+0.288
40.773
16
40.986
78.3
10:39.076
11:40:38.455