https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Rozgrzewka
2011 | Karting
|
Puchar ROK
European Rok Final
-
Gostyń
, 18 września 2011
Jerzy Szatlach
Czesław Sierpowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Jan Krencisz
2 - #13 Michał Kasiborski
3 - #1 Piotr Parys
4 - #66 Jakub Masztalerz
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #44 Collin Dressler
7 - #7 Marcel Grudziński
8 - #88 Filip Wójcik
9 - #25 Marcin Brzeziński
10 - #111 Gustas Grinbergas
11 - #40 Jan Antoszewski
12 - #31 Ignas Dagilis
13 - #27 Alex Karkosik
14 - #42 Szymon Szyszko
15 - #9 Tomasz Wójcik
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #33 Mikołaj Cegielski
18 - #12 Jakub Szablewski
19 - #122 Marcel Jastrzębowski
20 - #26 Kacper Szczurek
21 - #20 Jan Galeja
22 - #52 Wojciech Gołębiowski
23 - #28 Hubert Zaręba
24 - #24 Adrian Janicki
25 - #22 Marcin Zając
26 - #8 Filip Julian y Font
27 - #46 Dominik Cebulla
28 - #23 Hubert Gałaj
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #13 Michał Kasiborski
3 - #1 Piotr Parys
4 - #66 Jakub Masztalerz
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #44 Collin Dressler
7 - #7 Marcel Grudziński
8 - #88 Filip Wójcik
9 - #25 Marcin Brzeziński
10 - #111 Gustas Grinbergas
11 - #40 Jan Antoszewski
12 - #31 Ignas Dagilis
13 - #27 Alex Karkosik
14 - #42 Szymon Szyszko
15 - #9 Tomasz Wójcik
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #33 Mikołaj Cegielski
18 - #12 Jakub Szablewski
19 - #122 Marcel Jastrzębowski
20 - #26 Kacper Szczurek
21 - #20 Jan Galeja
22 - #52 Wojciech Gołębiowski
23 - #28 Hubert Zaręba
24 - #24 Adrian Janicki
25 - #22 Marcin Zając
26 - #8 Filip Julian y Font
27 - #46 Dominik Cebulla
28 - #23 Hubert Gałaj
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
6.950
9:58:01.743
2
45.670
63.1
52.620
9:58:47.413
3
42.958
67.0
1:35.578
9:59:30.371
4
42.341
68.0
2:17.919
10:00:12.712
5
41.848
68.8
2:59.767
10:00:54.560
6
41.657
69.1
3:41.424
10:01:36.217
7
41.955
68.6
4:23.379
10:02:18.172
8
41.475
69.4
5:04.854
10:02:59.647
9
41.460
69.5
5:46.314
10:03:41.107
10
41.335
69.7
6:27.649
10:04:22.442
11
41.343
69.7
7:08.992
10:05:03.785
12
42.286
68.1
7:51.278
10:05:46.071
13
41.309
69.7
8:32.587
10:06:27.380
14
41.420
69.5
9:14.007
10:07:08.800
15
41.361
69.6
9:55.368
10:07:50.161
16
41.455
69.5
10:36.823
10:08:31.616
17
41.377
69.6
11:18.200
10:09:12.993
18
41.238
69.8
11:59.438
10:09:54.231
19
42.548
67.7
12:41.986
10:10:36.779
20
41.431
69.5
13:23.417
10:11:18.210