https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Finał 1
2011 | Karting
|
Puchar ROTAX
III Runda Pucharu Rotax Max Challenge
-
Gostyń
, 11 czerwca 2011
Artur Strychalski
Czesław Sierpowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #348 Seweryn Szczepanik
2 - #307 Karol Dąbski
3 - #350 Błażej Wiśniewski
4 - #333 Kamil Jeleń
5 - #336 Mateusz Rzucidło
6 - #377 Marcin Kapkowski
7 - #300 Michał Stawiarski
8 - #301 Artur Janosz
9 - #399 Aleksander Bosak
10 - #317 Patryk Konowałek
11 - #344 Łukasz Bartoszuk
12 - #334 Jan Tomaszewicz
13 - #369 Łukasz Łabęcki
14 - #384 Jerzy Drabent
15 - #330 Patryk Szczepanik
16 - #378 Idalia Czarnocka
17 - #346 Adam Kucharski
18 - #388 Cezary Zaniuk
19 - #351 Bartosz Idźkowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #348 Seweryn Szczepanik
2 - #307 Karol Dąbski
3 - #350 Błażej Wiśniewski
4 - #333 Kamil Jeleń
6 - #377 Marcin Kapkowski
7 - #300 Michał Stawiarski
8 - #301 Artur Janosz
9 - #399 Aleksander Bosak
10 - #317 Patryk Konowałek
11 - #344 Łukasz Bartoszuk
12 - #334 Jan Tomaszewicz
13 - #369 Łukasz Łabęcki
14 - #384 Jerzy Drabent
15 - #330 Patryk Szczepanik
16 - #378 Idalia Czarnocka
17 - #346 Adam Kucharski
18 - #388 Cezary Zaniuk
19 - #351 Bartosz Idźkowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Seweryn Szczepanik
0.641
14:09:38.216
1
39.813
72.3
40.454
14:10:18.029
+0.927
38.886
2
39.230
73.4
1:19.684
14:10:57.259
+0.798
38.432
3
39.432
73.0
1:59.116
14:11:36.691
+1.160
38.272
4
38.264
75.3
2:37.380
14:12:14.955
+0.235
38.029
5
38.210
75.4
3:15.590
14:12:53.165
-0.039
38.249
6
38.455
74.9
3:54.045
14:13:31.620
+0.279
38.176
7
38.783
74.3
4:32.828
14:14:10.403
+0.554
38.229
8
38.921
74.0
5:11.749
14:14:49.324
+0.732
38.189
9
38.595
74.6
5:50.344
14:15:27.919
+0.203
38.392
10
38.416
75.0
6:28.760
14:16:06.335
-0.018
38.434
11
38.438
74.9
7:07.198
14:16:44.773
-0.272
38.710
12
39.794
72.4
7:46.992
14:17:24.567
+1.302
38.492
13
38.694
74.4
8:25.686
14:18:03.261
+0.468
38.226
14
38.520
74.8
9:04.206
14:18:41.781
+0.105
38.415
15
38.360
75.1
9:42.566
14:19:20.141
-0.067
38.427