Senior - Wyścig drugi

2012 | Cross Country | Pozostałe

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I i II Runda - Wałbrzych, 29 kwietnia 2012
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
GROS
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

69

Hubert Schoener

Motoklub Oborniki

10

1:33:28.082

50

2

103

Bartłomiej Tobin

CSM

10

1:34:09.354

46

3

53

Piotr Kamiński

Unia Poznań

10

1:35:29.777

44

4

108

Hubert Gaerski

MKO

10

1:36:43.855

42

5

132

Jarosław Michałek

NZ

10

1:36:49.379

40

6

136

Tomasz Filip

Siedlecin

10

1:36:50.982

38

7

27

Filip Kamiński

Unia Poznań

10

1:37:31.138

36

8

106

Krzysztof Zajšc

WSM

10

1:39:02.965

34

9

127

Bert Dietrich

MC Kranich Wawitz

9

1:30:47.638

32

10

107

Piotr Zajšc

WSM

9

1:31:00.121

30

11

134

Lukasz Wojcik

CMS Halda

9

1:31:02.438

28

12

105

Radosław Stochmal

Mks Kam. G.

9

1:32:10.683

26

13

125

Marek Borowski

NZ

9

1:36:14.483

24

14

123

Tomasz Darasz

NZ

9

1:36:17.694

22

15

139

Miłosz Kwiatkowski

EOT Jawor

9

1:38:33.796

20

16

131

Rafał Boroń

WSM

9

1:39:15.513

18

17

88

Krystian Janusz

ATV Piła

9

1:39:46.946

16

18

140

Kamil Oszczanowski

EOT Jawor

8

1:30:23.241

14

19

119

Roman Lewandowski

WSM

8

1:30:36.768

12

20

114

Tomasz Tomaszewski

Klub Motorowy Szczecin

8

1:30:53.028

11

21

122

Hubert Murarczyk

NZ

8

1:31:51.041

10

22

130

Grzegorz Czarneń

NZ

8

1:35:39.748

9

23

909

Marcin Staniewicz

Motoklub Oborniki

8

1:37:18.643

8

24

128

Rafał Czachara

Olszyna

8

1:40:10.477

7

25

100

Michał Siemieniak

NZ

8

1:40:35.682

6

26

129

Mirosław Jeziorny

MX Olszyna

8

1:41:17.599

5

27

135

Grzegorz Janczewski

NZ

7

1:30:10.259

4

28

143

Bronisław Kornalewicz

WSM

7

1:33:22.369

3

29

123

Maciej Mika

MK Kamienna Góra

7

1:33:41.896

2

30

111

Radosław Boroń

WSM

7

1:38:07.219

1

31

133

Piotr Kiper

NZ

6

1:07:22.603

32

141

Adam Podarzęcki

CSM Hałda

6

1:31:38.520

33

121

Grzegorz Kołodziej

NZ

5

55:34.355

34

75

Marcin Cmok

Unia Poznań

5

1:03:31.831

35

138

Mariusz Krojcig

NZ

5

1:15:18.202

WK

137

Paweł Bohdanowicz

EOT Jawor

4

58:28.907

WK

379

Daniel Kostek

NZ

3

1:30:31.500

WK

142

Łukasz Marchewka

WSM

1

15:39.962

WK

115

Tomasz Radom

NZ

1

50:43.715

WK

144

Grzegorz Zagóra

WSM

1

1:01:29.110