https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Enduro/MP
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Generalna - Wyścig drugi
2012 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski IX i X runda
-
Suwałki
, 14 października 2012
Andrzej Frankowski
Marek Kopczyński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #4 Marcin Frycz
2 - #101 Maciej Giemza
3 - #2 Sebastian Krywult
4 - #777 Jakub Kucharski
5 - #731 Krzysztof Łabuda
6 - #14 Patryk Bielec
7 - #919 Maciej Stolarski
8 - #756 Wojciech Kozłowski
9 - #99 Marcin Małek
10 - #10 Błażej Gazda
11 - #111 Wojciech Rencz
12 - #371 Danielus Zostautas
13 - #707 Bartosz Kasza
14 - #43 Paweł Cedro
15 - #8 Zbigniew Lech
16 - #200 Ireneusz Guzowski
17 - #70 Grzegorz Chorodyński
18 - #251 Grzegorz Michułka
19 - #80 Marcin Laśkiewicz
20 - #31 Jarosław Sikora
21 - #1 Michał SZUSTER
22 - #573 Marcin Korpacz
23 - #616 Tomasz Widłak
NS - #41 Paweł Szymkowski
NS - #5 Wacław Skolarus
NS - #7 Rafał Bracik
NS - #615 Marcin Tynowski
NS - #316 Andrzej Hawryluk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #4 Marcin Frycz
2 - #101 Maciej Giemza
3 - #2 Sebastian Krywult
4 - #777 Jakub Kucharski
5 - #731 Krzysztof Łabuda
6 - #14 Patryk Bielec
7 - #919 Maciej Stolarski
8 - #756 Wojciech Kozłowski
9 - #99 Marcin Małek
10 - #10 Błażej Gazda
12 - #371 Danielus Zostautas
13 - #707 Bartosz Kasza
14 - #43 Paweł Cedro
15 - #8 Zbigniew Lech
16 - #200 Ireneusz Guzowski
17 - #70 Grzegorz Chorodyński
18 - #251 Grzegorz Michułka
19 - #80 Marcin Laśkiewicz
20 - #31 Jarosław Sikora
21 - #1 Michał SZUSTER
22 - #573 Marcin Korpacz
23 - #616 Tomasz Widłak
NS - #41 Paweł Szymkowski
NS - #5 Wacław Skolarus
NS - #7 Rafał Bracik
NS - #615 Marcin Tynowski
NS - #316 Andrzej Hawryluk
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Marcin Frycz
START
9:07:07.550
ST1
4:18.570
9:12:11.950
+34.110
3:44.460
PKC1
9:35:06.890
ST2
4:52.030
9:41:02.590
+23.830
4:28.200
PKC2
9:57:03.860
ST3
4:08.170
10:02:04.400
+28.170
3:40.000
PKC3
10:25:03.300
ST4
4:48.490
10:31:08.190
+25.230
4:23.260
PKC4
10:47:12.850
ST5
4:04.110
10:52:08.930
+26.480
3:37.630
PKC5
11:15:03.140
ST6
5:32.220
11:22:10.540
+1:08.880
4:23.340
PKC6
11:37:05.840
ST7
4:08.330
11:42:18.840
+29.590
3:38.740
PKC7
12:05:03.170
ST8
4:52.830
12:11:26.320
+30.230
4:22.600
PKC8
12:27:07.470
ST9
4:14.170
12:32:27.470
+34.130
3:40.040
PKC9
12:55:03.780
ST10
4:54.700
13:01:11.990
+15.810
4:38.890
PKC10
13:17:04.750
ST11
4:16.800
13:22:20.650
+32.910
3:43.890
PKC11
13:45:08.510
ST12
5:00.790
13:51:36.650
+30.010
4:30.780
FINISH
13:55:46.270