https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Karting/ROK
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Finał 2
2012 | Karting
|
Puchar ROK
VIII Runda Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 24 czerwca 2012
Krzysztof Harasimowicz
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #88 Filip Wójcik
3 - #122 Marcel Jastrzębowski
4 - #33 Mikołaj Cegielski
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #17 Justas Jonusis
7 - #25 Marcin Brzeziński
8 - #43 Piotr Grudzień
9 - #9 Tomasz Wójcik
10 - #111 Gustas Grinbergas
11 - #81 Marcin Osak
12 - #6 Michał Kasiborski
13 - #99 Dominik Zając
14 - #46 Dominik Cebulla
15 - #117 Bartosz Mila
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #7 Kacper Szczurek
18 - #24 Adrian Janicki
19 - #19 Jan Galeja
20 - #44 Maciej Chrupek
21 - #10 Kamil Donicz
22 - #95 Wojciech Gołębiowski
23 - #22 Marcin Zając
24 - #45 Wiktor Weleziński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #88 Filip Wójcik
3 - #122 Marcel Jastrzębowski
4 - #33 Mikołaj Cegielski
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #17 Justas Jonusis
8 - #43 Piotr Grudzień
9 - #9 Tomasz Wójcik
10 - #111 Gustas Grinbergas
11 - #81 Marcin Osak
12 - #6 Michał Kasiborski
13 - #99 Dominik Zając
14 - #46 Dominik Cebulla
15 - #117 Bartosz Mila
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #7 Kacper Szczurek
18 - #24 Adrian Janicki
19 - #19 Jan Galeja
20 - #44 Maciej Chrupek
21 - #10 Kamil Donicz
22 - #95 Wojciech Gołębiowski
23 - #22 Marcin Zając
24 - #45 Wiktor Weleziński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
4.203
12:23:25.936
1
41.222
77.9
45.425
12:24:07.158
+0.431
40.791
2
39.468
81.4
1:24.893
12:24:46.626
-0.160
39.628
3
39.092
82.1
2:03.985
12:25:25.718
+0.014
39.078
4
39.113
82.1
2:43.098
12:26:04.831
-0.070
39.183
5
39.128
82.1
3:22.226
12:26:43.959
+0.103
39.025
6
38.981
82.4
4:01.207
12:27:22.940
-0.497
39.478
7
39.326
81.7
4:40.533
12:28:02.266
+0.253
39.073
8
39.744
80.8
5:20.277
12:28:42.010
+0.611
39.133
9
39.113
82.1
5:59.390
12:29:21.123
+0.042
39.071
10
38.910
82.5
6:38.300
12:30:00.033
-0.286
39.196
11
39.742
80.8
7:18.042
12:30:39.775
+0.730
39.012
12
39.036
82.3
7:57.078
12:31:18.811
-0.123
39.159
13
38.999
82.3
8:36.077
12:31:57.810
+0.040
38.959
14
39.308
81.7
9:15.385
12:32:37.118
+0.249
39.059
15
39.653
81.0
9:55.038
12:33:16.771
+0.625
39.028
16
39.391
81.5
10:34.429
12:33:56.162
+0.285
39.106