https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Karting/ROK
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Trening oficjalny I
2012 | Karting
|
Puchar ROK
X Runda Pucharu ROK
-
Radom
, 29 lipca 2012
Krzysztof Bury
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #19 Jan Galeja
2 - #111 Gustas Grinbergas
3 - #33 Mikołaj Cegielski
4 - #122 Marcel Jastrzębowski
5 - #40 Jan Antoszewski
6 - #43 Piotr Grudzień
7 - #25 Marcin Brzeziński
8 - #5 Maciej Szyszko
9 - #88 Filip Wójcik
10 - #7 Kacper Szczurek
11 - #17 Justas Jonusis
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #10 Kamil Donicz
14 - #44 Maciej Chrupek
15 - #22 Marcin Zając
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #99 Dominik Zając
18 - #45 Wiktor Weleziński
19 - #117 Bartosz Mila
20 - #95 Wojciech Gołębiowski
21 - #81 Marcin Osak
22 - #9 Tomasz Wójcik
23 - #16 Hubert Zaręba
24 - #6 Michał Kasiborski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #111 Gustas Grinbergas
3 - #33 Mikołaj Cegielski
4 - #122 Marcel Jastrzębowski
5 - #40 Jan Antoszewski
6 - #43 Piotr Grudzień
7 - #25 Marcin Brzeziński
8 - #5 Maciej Szyszko
9 - #88 Filip Wójcik
10 - #7 Kacper Szczurek
11 - #17 Justas Jonusis
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #10 Kamil Donicz
14 - #44 Maciej Chrupek
15 - #22 Marcin Zając
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #99 Dominik Zając
18 - #45 Wiktor Weleziński
19 - #117 Bartosz Mila
20 - #95 Wojciech Gołębiowski
21 - #81 Marcin Osak
22 - #9 Tomasz Wójcik
23 - #16 Hubert Zaręba
24 - #6 Michał Kasiborski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
5.380
9:45:04.499
1
36.811
80.2
42.191
9:45:41.310
2
35.307
83.6
1:17.498
9:46:16.617
3
35.218
83.8
1:52.716
9:46:51.835
4
35.323
83.6
2:28.039
9:47:27.158
5
34.934
84.5
3:02.973
9:48:02.092
6
36.517
80.8
3:39.490
9:48:38.609
7
35.554
83.0
4:15.044
9:49:14.163
8
35.186
83.9
4:50.230
9:49:49.349
9
35.192
83.9
5:25.422
9:50:24.541
10
35.083
84.1
6:00.505
9:50:59.624
11
35.362
83.5
6:35.867
9:51:34.986
12
35.046
84.2
7:10.913
9:52:10.032
13
35.582
83.0
7:46.495
9:52:45.614