https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Karting/ROK
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Trening oficjalny I
2012 | Karting
|
Puchar ROK
XI Runda Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 8 września 2012
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Kacper Szczurek
2 - #10 Kamil Donicz
3 - #19 Jan Galeja
4 - #17 Justas Jonusis
5 - #25 Marcin Brzeziński
6 - #88 Filip Wójcik
7 - #40 Jan Antoszewski
8 - #33 Mikołaj Cegielski
9 - #35 Mateusz Pyłka
10 - #111 Gustas Grinbergas
11 - #81 Marcin Osak
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #44 Maciej Chrupek
14 - #5 Maciej Szyszko
15 - #6 Michał Kasiborski
16 - #45 Wiktor Weleziński
17 - #122 Marcel Jastrzębowski
18 - #99 Dominik Zając
19 - #43 Piotr Grudzień
20 - #22 Marcin Zając
21 - #117 Bartosz Mila
22 - #95 Wojciech Gołębiowski
23 - #24 Adrian Janicki
24 - #41 Robert Kossowski
25 - #11 Jakub Greguła
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Kacper Szczurek
2 - #10 Kamil Donicz
3 - #19 Jan Galeja
4 - #17 Justas Jonusis
5 - #25 Marcin Brzeziński
6 - #88 Filip Wójcik
7 - #40 Jan Antoszewski
8 - #33 Mikołaj Cegielski
9 - #35 Mateusz Pyłka
10 - #111 Gustas Grinbergas
11 - #81 Marcin Osak
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #44 Maciej Chrupek
14 - #5 Maciej Szyszko
16 - #45 Wiktor Weleziński
17 - #122 Marcel Jastrzębowski
18 - #99 Dominik Zając
19 - #43 Piotr Grudzień
20 - #22 Marcin Zając
21 - #117 Bartosz Mila
22 - #95 Wojciech Gołębiowski
23 - #24 Adrian Janicki
24 - #41 Robert Kossowski
25 - #11 Jakub Greguła
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper Szczurek
37.143
10:01:13.709
1
41.494
77.4
1:18.637
10:01:55.203
+1.283
40.211
2
39.822
80.6
1:58.459
10:02:35.025
+0.761
39.061
3
40.090
80.1
2:38.549
10:03:15.115
-0.682
40.772
4
39.493
81.3
3:18.042
10:03:54.608
+0.340
39.153
5
39.779
80.7
3:57.821
10:04:34.387
+1.169
38.610
6
39.037
82.3
4:36.858
10:05:13.424
-0.452
39.489
7
39.631
81.0
5:16.489
10:05:53.055
+0.711
38.920
8
39.237
81.8
5:55.726
10:06:32.292
+0.087
39.150
9
40.315
79.7
6:36.041
10:07:12.607
+1.459
38.856
10
41.397
77.6
7:17.438
10:07:54.004
+2.609
38.788
11
43.531
73.8
8:00.969
10:08:37.535
+4.664
38.867
12
44.288
72.5
8:45.257
10:09:21.823
+4.759
39.529