https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig pierwszy
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Północnej I Runda
-
Giżycko
, 15 kwietnia 2012
Dariusz Szutowicz
Robert Pietrukaniec
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #713 Adrian Piłat
2 - #44 Kacper Kozłowski
3 - #600 Marcin Krakowski
4 - #24 Paweł Albin
5 - #112 Marcin Szczepański
6 - #200 Karol Kamiński
7 - #242 Igor Dylak
8 - #999 Kamil Zych
9 - #92 Dawid Krysik
10 - #342 Marcin Sobieraj
11 - #53 Kamil Szutowicz
12 - #101 Majkiel Walkiewicz
13 - #128 Oskar Pingot
14 - #202 Paweł Hlavaty
15 - #34 Mikołaj Mroczek
16 - #300 Oleg Chmielewski
17 - #83 Dawid Mroczek
18 - #154 Damian Chyła
19 - #39. Wladimir Sosnin
20 - #277 Patryk Jabłoński
21 - #552 Michał Mikołajczak
22 - #282 Eliasz DAWIDSON
23 - #626 Maciej Mękal
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #713 Adrian Piłat
2 - #44 Kacper Kozłowski
3 - #600 Marcin Krakowski
4 - #24 Paweł Albin
5 - #112 Marcin Szczepański
7 - #242 Igor Dylak
8 - #999 Kamil Zych
9 - #92 Dawid Krysik
10 - #342 Marcin Sobieraj
11 - #53 Kamil Szutowicz
12 - #101 Majkiel Walkiewicz
13 - #128 Oskar Pingot
14 - #202 Paweł Hlavaty
15 - #34 Mikołaj Mroczek
16 - #300 Oleg Chmielewski
17 - #83 Dawid Mroczek
18 - #154 Damian Chyła
19 - #39. Wladimir Sosnin
20 - #277 Patryk Jabłoński
21 - #552 Michał Mikołajczak
22 - #282 Eliasz DAWIDSON
23 - #626 Maciej Mękal
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adrian Piłat
1
1:44.049
13:24:40.551
2
1:28.562
61.0
3:12.611
13:26:09.113
+12.660
1:15.902
3
1:21.445
66.3
4:34.056
13:27:30.558
+5.882
1:15.563
4
1:21.023
66.6
5:55.079
13:28:51.581
+4.778
1:16.245
5
1:23.739
64.5
7:18.818
13:30:15.320
+6.582
1:17.157
6
1:25.230
63.4
8:44.048
13:31:40.550
+4.350
1:20.880
7
1:25.123
63.4
10:09.171
13:33:05.673
+6.837
1:18.286
8
1:23.481
64.7
11:32.652
13:34:29.154
+4.120
1:19.361
9
1:24.142
64.2
12:56.794
13:35:53.296
+6.617
1:17.525
10
1:23.497
64.7
14:20.291
13:37:16.793
+5.676
1:17.821
11
1:22.970
65.1
15:43.261
13:38:39.763
+4.236
1:18.734
12
1:23.927
64.3
17:07.188
13:40:03.690
+3.446
1:20.481
13
1:25.899
62.9
18:33.087
13:41:29.589
+5.507
1:20.392
14
1:21.361
66.4
19:54.448
13:42:50.950
+3.826
1:17.535
15
1:25.310
63.3
21:19.758
13:44:16.260
+6.763
1:18.547
16
1:26.257
62.6
22:46.015
13:45:42.517
+6.651
1:19.606
17
1:24.923
63.6
24:10.938
13:47:07.440
+4.764
1:20.159