https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 14 kwietnia 2012
Robert Kramer
Wiktor Firlik
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #37 Patryk Rybarczyk
2 - #15 Jakub Nowicki
3 - #11 Krzysztof Kudłaty
4 - #224 Kamil Nowakowski
5 - #96 Bogusław Sulkowski
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #22 Rafał Miśtak
8 - #259 Dawid Pustelnik
9 - #9 Waldemar Kmito
10 - #58 Łukasz Chmiel
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #29 Mikołaj Lenartowski
13 - #75 Artur Bajer
14 - #4 Patryk Kowalczyk
15 - #28 Patryk Komsa
16 - #12 Mateusz Szymański
17 - #24 Adrian Sampers
18 - #246 Michał Andrzejewski
19 - #216 Jakub Pędziwiatr
20 - #94 Mateusz Zych
21 - #111 Patryk Łakomy
22 - #127 Dawid Turguła
23 - #7 Paweł Bocheński
24 - #264 Bartosz Szutowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #37 Patryk Rybarczyk
3 - #11 Krzysztof Kudłaty
4 - #224 Kamil Nowakowski
5 - #96 Bogusław Sulkowski
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #22 Rafał Miśtak
8 - #259 Dawid Pustelnik
9 - #9 Waldemar Kmito
10 - #58 Łukasz Chmiel
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #29 Mikołaj Lenartowski
13 - #75 Artur Bajer
14 - #4 Patryk Kowalczyk
15 - #28 Patryk Komsa
16 - #12 Mateusz Szymański
17 - #24 Adrian Sampers
18 - #246 Michał Andrzejewski
19 - #216 Jakub Pędziwiatr
20 - #94 Mateusz Zych
21 - #111 Patryk Łakomy
22 - #127 Dawid Turguła
23 - #7 Paweł Bocheński
24 - #264 Bartosz Szutowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Rybarczyk
15.957
13:43:14.201
1
1:23.287
64.8
1:39.244
13:44:37.488
-0.207
1:23.494
2
1:23.545
64.6
3:02.789
13:46:01.033
+0.672
1:22.873
3
1:24.170
64.2
4:26.959
13:47:25.203
+0.670
1:23.500
4
1:23.931
64.3
5:50.890
13:48:49.134
+0.348
1:23.583
5
1:26.648
62.3
7:17.538
13:50:15.782
+1.570
1:25.078
6
1:26.322
62.6
8:43.860
13:51:42.104
+1.060
1:25.262
7
1:26.602
62.4
10:10.462
13:53:08.706
+1.461
1:25.141
8
1:26.347
62.5
11:36.809
13:54:35.053
+1.929
1:24.418
9
1:26.403
62.5
13:03.212
13:56:01.456
+0.870
1:25.533
10
1:28.463
61.0
14:31.675
13:57:29.919
-1.269
1:29.732
11
1:27.765
61.5
15:59.440
13:58:57.684
-0.435
1:28.200
12
1:27.905
61.4
17:27.345
14:00:25.589
-1.180
1:29.085
13
1:28.673
60.9
18:56.018
14:01:54.262
+0.872
1:27.801
14
1:29.845
60.1
20:25.863
14:03:24.107
+0.537
1:29.308