https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig pierwszy
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 14 kwietnia 2012
Robert Kramer
Wiktor Firlik
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #344 Tomasz Stelmaszyk
2 - #4 Grzegorz Jankowiak
3 - #737 Sebastian Dąbrowski
4 - #26 Przemysław Bandosz
5 - #5 Michał Pawłowski
6 - #46 Tomasz Banaszak
7 - #104 Maciej Korbolewski
8 - #404 Michał Szymański
9 - #337 Maciej Dobrowolski
10 - #9 Roman Oraczewski
11 - #79 Marcin Nowak
12 - #44 Robert Kempa
13 - #100 Marc Flasza
14 - #355 Krzysztof Szynklewski
15 - #767 Dawid Słaby
16 - #21 Jakub Podejma
17 - #72 Przemysław Nowak
18 - #807 Wojciech Orłowski
19 - #180 Arkadiusz Nowakowski
20 - #27 Błażej Rzepecki
21 - #81 Michał Wojtyś
22 - #14 Adrian Wawrzyniak
23 - #661 Mariusz Ilnicki
24 - #76 Artur Nowak
25 - #181 Jan Perużyński
26 - #723 Wojciech Jerzakowski
27 - #259 Mikołaj Maćkowiak
28 - #144 Marcin Czubak
29 - #163 Krzysztof Perużyński
30 - #191 Jakub Jasiorski
31 - #424 Gracjan Siemionowicz
32 - #17 Krzysztof Grenda
33 - #232 Dawid Dopierała
34 - #808 Jakub Orłowski
35 - #312 Artur Lemieszek
36 - #313 Łukasz Zaucha
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #344 Tomasz Stelmaszyk
2 - #4 Grzegorz Jankowiak
3 - #737 Sebastian Dąbrowski
4 - #26 Przemysław Bandosz
5 - #5 Michał Pawłowski
6 - #46 Tomasz Banaszak
8 - #404 Michał Szymański
9 - #337 Maciej Dobrowolski
10 - #9 Roman Oraczewski
11 - #79 Marcin Nowak
12 - #44 Robert Kempa
13 - #100 Marc Flasza
14 - #355 Krzysztof Szynklewski
15 - #767 Dawid Słaby
16 - #21 Jakub Podejma
17 - #72 Przemysław Nowak
18 - #807 Wojciech Orłowski
19 - #180 Arkadiusz Nowakowski
20 - #27 Błażej Rzepecki
21 - #81 Michał Wojtyś
22 - #14 Adrian Wawrzyniak
23 - #661 Mariusz Ilnicki
24 - #76 Artur Nowak
25 - #181 Jan Perużyński
26 - #723 Wojciech Jerzakowski
27 - #259 Mikołaj Maćkowiak
28 - #144 Marcin Czubak
29 - #163 Krzysztof Perużyński
30 - #191 Jakub Jasiorski
31 - #424 Gracjan Siemionowicz
32 - #17 Krzysztof Grenda
33 - #232 Dawid Dopierała
34 - #808 Jakub Orłowski
35 - #312 Artur Lemieszek
36 - #313 Łukasz Zaucha
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Stelmaszyk
16.029
14:07:37.336
1
1:30.495
59.7
1:46.524
14:09:07.831
+5.972
1:24.523
2
1:28.382
61.1
3:14.906
14:10:36.213
+1.827
1:26.555
3
1:28.572
61.0
4:43.478
14:12:04.785
+2.482
1:26.090
4
1:29.215
60.5
6:12.693
14:13:34.000
+3.809
1:25.406
5
1:30.767
59.5
7:43.460
14:15:04.767
+4.117
1:26.650
6
1:29.944
60.0
9:13.404
14:16:34.711
+2.711
1:27.233
7
1:30.270
59.8
10:43.674
14:18:04.981
+3.886
1:26.384
8
1:30.425
59.7
12:14.099
14:19:35.406
+2.865
1:27.560
9
1:30.851
59.4
13:44.950
14:21:06.257
+1.389
1:29.462
10
1:31.184
59.2
15:16.134
14:22:37.441
+1.215
1:29.969
11
1:30.370
59.8
16:46.504
14:24:07.811
+1.111
1:29.259
12
1:32.144
58.6
18:18.648
14:25:39.955
+2.708
1:29.436
13
1:31.998
58.7
19:50.646
14:27:11.953
+1.842
1:30.156