https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II Runda
-
Wschowa
, 3 maja 2012
Boleslaw Raczkowski
Przemysław Gliński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #37 Patryk Rybarczyk
2 - #15 Jakub Nowicki
3 - #96 Bogusław Sulkowski
4 - #11 Krzysztof Kudłaty
5 - #9 Waldemar Kmito
6 - #22 Rafał Miśtak
7 - #85 Igor Zienkiewicz
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #20 Patryk Tokarski
10 - #29 Mikołaj Lenartowski
11 - #259 Dawid Pustelnik
12 - #21 Andrzej Szlacheta
13 - #246 Michał Andrzejewski
14 - #216 Jakub Pędziwiatr
15 - #75 Artur Bajer
16 - #94 Mateusz Zych
17 - #111 Patryk Łakomy
18 - #127 Dawid Turguła
19 - #12 Mateusz Szymański
20 - #24 Adrian Sampers
21 - #222 Adrian Marciniak
22 - #4 Patryk Kowalczyk
23 - #28 Patryk Komsa
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #37 Patryk Rybarczyk
2 - #15 Jakub Nowicki
3 - #96 Bogusław Sulkowski
4 - #11 Krzysztof Kudłaty
5 - #9 Waldemar Kmito
6 - #22 Rafał Miśtak
7 - #85 Igor Zienkiewicz
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #20 Patryk Tokarski
10 - #29 Mikołaj Lenartowski
11 - #259 Dawid Pustelnik
12 - #21 Andrzej Szlacheta
13 - #246 Michał Andrzejewski
14 - #216 Jakub Pędziwiatr
15 - #75 Artur Bajer
17 - #111 Patryk Łakomy
18 - #127 Dawid Turguła
19 - #12 Mateusz Szymański
20 - #24 Adrian Sampers
21 - #222 Adrian Marciniak
22 - #4 Patryk Kowalczyk
23 - #28 Patryk Komsa
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Rybarczyk
1
2:49.809
13:20:31.298
2
2:30.485
41.9
5:20.294
13:23:01.783
+21.719
2:08.766
3
2:31.493
41.6
7:51.787
13:25:33.276
+19.665
2:11.828
4
2:32.481
41.3
10:24.268
13:28:05.757
+20.910
2:11.571
5
2:35.356
40.6
12:59.624
13:30:41.113
+18.246
2:17.110
6
2:34.558
40.8
15:34.182
13:33:15.671
+19.625
2:14.933
7
2:36.699
40.2
18:10.881
13:35:52.370
+21.291
2:15.408
8
2:35.441
40.5
20:46.322
13:38:27.811
+16.102
2:19.339