https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VI Runda
-
Nekla
, 5 sierpnia 2012
Robert Kramer
Wiktor Firlik
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #37 Patryk Rybarczyk
2 - #11 Krzysztof Kudłaty
3 - #15 Jakub Nowicki
4 - #224 Kamil Nowakowski
5 - #4 Patryk Kowalczyk
6 - #221 Adrian Marciniak
7 - #29 Mikołaj Lenartowski
8 - #95 Robert Szkopek
9 - #20 Patryk Tokarski
10 - #75 Artur Bajer
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #77 Michał Marzewski
13 - #112 Jan Przybył
14 - #216 Jakub Pędziwiatr
15 - #111 Patryk Łakomy
16 - #12 Mateusz Szymański
17 - #42 Hubert Pelczyk
18 - #94 Mateusz Zych
19 - #127 Dawid Turguła
20 - #49 Krzysztof Woźniak
21 - #338 Wiktor Chudziński
22 - #58 Łukasz Chmiel
23 - #69 Agata Stachowiak
24 - #246 Michał Andrzejewski
WK - #9 Waldemar Kmito
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #37 Patryk Rybarczyk
2 - #11 Krzysztof Kudłaty
3 - #15 Jakub Nowicki
4 - #224 Kamil Nowakowski
5 - #4 Patryk Kowalczyk
6 - #221 Adrian Marciniak
7 - #29 Mikołaj Lenartowski
8 - #95 Robert Szkopek
9 - #20 Patryk Tokarski
10 - #75 Artur Bajer
11 - #97 Filip Królikowski
13 - #112 Jan Przybył
14 - #216 Jakub Pędziwiatr
15 - #111 Patryk Łakomy
16 - #12 Mateusz Szymański
17 - #42 Hubert Pelczyk
18 - #94 Mateusz Zych
19 - #127 Dawid Turguła
20 - #49 Krzysztof Woźniak
21 - #338 Wiktor Chudziński
22 - #58 Łukasz Chmiel
23 - #69 Agata Stachowiak
24 - #246 Michał Andrzejewski
WK - #9 Waldemar Kmito
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Rybarczyk
15.616
13:53:09.935
1
1:25.618
63.1
1:41.234
13:54:35.553
+6.174
1:19.444
2
1:24.221
64.1
3:05.455
13:55:59.774
+4.665
1:19.556
3
1:22.901
65.1
4:28.356
13:57:22.675
+2.502
1:20.399
4
1:24.323
64.0
5:52.679
13:58:46.998
+4.649
1:19.674
5
1:52.623
47.9
7:45.302
14:00:39.621
+32.757
1:19.866
6
1:29.419
60.4
9:14.721
14:02:09.040
+9.074
1:20.345
7
1:29.796
60.1
10:44.517
14:03:38.836
+8.204
1:21.592
8
1:31.412
59.1
12:15.929
14:05:10.248
+8.229
1:23.183
9
1:31.320
59.1
13:47.249
14:06:41.568
+8.604
1:22.716
10
1:37.548
55.4
15:24.797
14:08:19.116
+15.441
1:22.107
11
1:32.937
58.1
16:57.734
14:09:52.053
+10.304
1:22.633
12
1:38.252
55.0
18:35.986
14:11:30.305
+16.710
1:21.542