https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig trzeci
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (1) Pucharu ROK
-
Gostyń
, 28 kwietnia 2013
Stanisław Kordalski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #12 Michał Kasiborski
3 - #33 Hubert Zaręba
4 - #22 Alan Lalak
5 - #130 Nikodem Wierzbicki
6 - #10 Kamil Donicz
7 - #46 Dominik Cebulla
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #77 Kacper Szczurek
11 - #35 Mateusz Pyłka
12 - #82 Jan Draniak
13 - #19 Marcin Zając
14 - #14 Marcel Kuc
15 - #44 Damian Tobolski
16 - #111 Gustas Grinbergas
17 - #5 Maciej Szyszko
18 - #81 Marcin Osak
19 - #62 Maciej Solak
20 - #85 Tomas Vaitekunas
21 - #55 Maja Kostecka
22 - #24 Adrian Janicki
WK - #7 Justas Jonusis
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #12 Michał Kasiborski
3 - #33 Hubert Zaręba
4 - #22 Alan Lalak
5 - #130 Nikodem Wierzbicki
6 - #10 Kamil Donicz
7 - #46 Dominik Cebulla
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #77 Kacper Szczurek
11 - #35 Mateusz Pyłka
12 - #82 Jan Draniak
13 - #19 Marcin Zając
14 - #14 Marcel Kuc
15 - #44 Damian Tobolski
16 - #111 Gustas Grinbergas
17 - #5 Maciej Szyszko
18 - #81 Marcin Osak
19 - #62 Maciej Solak
21 - #55 Maja Kostecka
22 - #24 Adrian Janicki
WK - #7 Justas Jonusis
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
2.365
12:48:43.902
1
46.832
61.5
49.197
12:49:30.734
+2.788
44.044
2
44.861
64.2
1:34.058
12:50:15.595
+2.306
42.555
3
54.822
52.5
2:28.880
12:51:10.417
+12.696
42.126
4
44.287
65.0
3:13.167
12:51:54.704
+2.408
41.879
5
43.091
66.8
3:56.258
12:52:37.795
+1.214
41.877
6
42.985
67.0
4:39.243
12:53:20.780
+1.157
41.828
7
43.194
66.7
5:22.437
12:54:03.974
+1.342
41.852
8
42.906
67.1
6:05.343
12:54:46.880
+1.120
41.786
9
42.755
67.4
6:48.098
12:55:29.635
+1.043
41.712
10
42.702
67.4
7:30.800
12:56:12.337
+0.932
41.770
11
42.714
67.4
8:13.514
12:56:55.051
+0.935
41.779
12
42.735
67.4
8:56.249
12:57:37.786
+1.013
41.722