Licencja C - Wyścig pierwszy

2014 | Cross Country | Pozostałe

XI Cross Country Ziemi Sochaczewskiej - Kurdwanów, 31 sierpnia 2014
Artur Wrzesiński
Eustachiusz Zientara
Miłosz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

11

Konrad Drożdżewski

ŁKM Łowicz

Honda

23

1:31:17.730

50

2

52

Kamil Wojciechowski

ŁKM Łódź

KTM

22

1:30:08.579

+1 okr.

46

3

64

Maciej Dębski

SKM Szarak Sochaczew

Honda

22

1:30:34.311

+1 okr.

44

4

1

Mariusz Piotrowski

NZ

Yamaha

22

1:33:54.392

+1 okr.

42

5

478

Tomasz Nosal

KM CROSS TEAM STARE BABICE

Kawasaki

22

1:34:06.393

+1 okr.

40

6

999

Mariusz Traczyk

AMK Gliwice

Honda

21

1:30:27.971

+2 okr.

38

7

2

Wojciech Krup

SKM Szarak Sochaczew

KTM

21

1:30:56.277

+2 okr.

36

8

89

Arkadiusz Włodarczyk

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

21

1:31:59.208

+2 okr.

34

9

462

Radosław Zdziarski

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

21

1:32:54.900

+2 okr.

32

10

35

Mateusz Wieczorek

NZ

KTM

20

1:30:56.850

+3 okr.

30

11

15

Łukasz Burzyński

NZ

KTM

20

1:31:06.537

+3 okr.

28

12

294

Tomasz Mikołajczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

20

1:31:47.651

+3 okr.

26

13

600

Mikołaj Majewski

X Racing Team

Suzuki

20

1:33:53.180

+3 okr.

24

14

82

Mateusz Szczepaniak

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

19

1:31:08.160

+4 okr.

22

15

8

Tomasz Burzyński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

19

1:32:21.497

+4 okr.

20

16

164

Tomasz Bilecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

19

1:34:19.653

+4 okr.

18

17

800

Szymon Lenartowicz

NZ

KTM

18

1:34:28.508

+5 okr.

16

18

401

Grzegorz Paluch

NZ

KTM

18

1:35:00.445

+5 okr.

14

19

7

Tomasz Kadaj

NZ

KTM

17

1:31:24.399

+6 okr.

12

20

184

Wojciech Górnicki

NZ

Yamaha

17

1:32:59.829

+6 okr.

11

21

332

Sławomir Wiśniewski

NZ

Honda

17

1:33:01.555

+6 okr.

10

22

250

Adam Figura

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

17

1:34:57.685

+6 okr.

9

23

179

Michał Sokołowski

NZ

Honda

16

1:33:39.844

+7 okr.

8

24

213

Marcin Tempczyk

NZ

Yamaha

14

1:26:12.164

+9 okr.

7

25

311

Radosław Księżak

NZ

Yamaha

12

1:07:00.988

+11 okr.

6

26

242

Jarosław Salamon

SKM Szarak Sochaczew

KTM

4

17:42.105

+19 okr.

5

27

10

Robert Marciniak

NZ

Yamaha

1

7:15.082

+22 okr.

4