Licencja C - Wyścig pierwszy

2014 | Cross Country | Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego III Runda - Stryków, 2 listopada 2014
Dariusz Siuda
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

418

Sebastian Miotk

NZ

Yamaha

14

1:33:08.201

2

272

Paweł Grzymkowski

TNT Motocross

Yamaha

14

1:34:07.660

+59.459

25

3

52.

Kamil Wojciechowski

ŁKM Łódź

KTM

14

1:34:18.951

+1:10.750

22

4

462

Radosław Zdziarski

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

14

1:35:08.557

+2:00.356

20

5

439

Paweł Baracz

KM MXMOTO RACING

KTM

14

1:35:16.230

+2:08.029

18

6

471

Konrad Skórniewski

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

14

1:35:52.448

+2:44.247

16

7

82

Mateusz Szczepaniak

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

14

1:36:16.920

+3:08.719

15

8

679

Dariusz Stępień

KM CROSS TEAM STARE BABICE

Kawasaki

13

1:29:19.565

+1 okr.

14

9

415

Adam Korzonek

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

13

1:30:07.947

+1 okr.

13

10

2

Damian Strzelczyk

NZ

KTM

13

1:30:17.948

+1 okr.

11

159

Grzegorz Dybała

NZ

Honda

13

1:30:42.149

+1 okr.

12

227

Przemysław Chwećko

DKM Dłutów

KTM

13

1:30:56.138

+1 okr.

12

13

88

Jakub Majcherek

NZ

Honda

13

1:31:24.057

+1 okr.

14

422

Jakub Chłodziński

NZ

KTM

13

1:32:19.199

+1 okr.

15

294

Tomasz Mikołajczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

13

1:33:22.206

+1 okr.

11

16

184

Martin Wencel

KM MXMOTO RACING

Kawasaki

13

1:33:45.165

+1 okr.

10

17

164

Tomasz Bilecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

13

1:33:50.277

+1 okr.

9

18

239

Adam Szpański

NZ

Kawasaki

13

1:33:55.556

+1 okr.

19

199

Konrad Jurczyński

NZ

Honda

13

1:34:04.744

+1 okr.

20

154

Rafał Pomorski

GKM Bałtyk Gdynia

KTM

13

1:34:23.412

+1 okr.

8

21

8

Rafał Jabłoński

RTM Radom

Yamaha

13

1:34:40.587

+1 okr.

7

22

448

Przemysław Nowak

NZ

Honda

13

1:34:45.760

+1 okr.

23

193

Piotr Haraziński

NZ

KTM

13

1:35:21.202

+1 okr.

24

230

Stanisław Sobolewski

DKM Dłutów

Honda

13

1:35:24.059

+1 okr.

6

25

123

Adam Szplit

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

13

1:35:27.740

+1 okr.

5

26

146.

Mateusz Guzek

AK Polski

Honda

13

1:35:39.301

+1 okr.

4

27

3

Dawid Kurzawa

DKM Dłutów

Honda

12

1:30:07.464

+2 okr.

3

28

78

Marek Słowik

KM MXMOTO RACING

KTM

12

1:32:08.901

+2 okr.

2

29

196

Damian Pietrucha

NZ

KTM

12

1:32:37.927

+2 okr.

30

246

Bartosz Pielużek

NZ

Yamaha

12

1:33:12.646

+2 okr.

31

710

Tomasz Kadaj

NZ

KTM

12

1:37:05.569

+2 okr.

32

115

Konrad Gallus

NZ

KTM

11

1:36:07.603

+3 okr.

33

225

Damian Rykowski

HAWI Racing Team

Yamaha

9

1:00:57.088

+5 okr.

1