Senior 2 - Wyścig pierwszy

2014 | Cross Country | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej V i VI Runda - Wałbrzych, 17 maja 2014
Andrzej Rencz
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

24

Paweł Sawicki

NZ

5

1:48:52.087

50

2

8

Dariusz Nalewajek

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

5

1:49:14.934

+22.847

46

3

723

Andrzej Garczyński

Motoklub Oborniki

Honda

5

1:50:06.464

+1:14.377

44

4

85

Paweł Karliński

KM CROSS TEAM STARE BABICE

5

1:50:07.587

+1:15.500

42

5

28

Przemysław Nowak

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

5

1:51:12.704

+2:20.617

40

6

71

Maciej Dawidowski

AM Kożuchów

4

1:32:49.391

+1 okr.

38

7

404

Artur Pawlak

GKM KAMIONKA

4

1:35:24.299

+1 okr.

36

8

56

Michał Kaczor

Motoklub Oborniki

4

1:35:46.819

+1 okr.

34

9

5

Paweł Ryglowski

TMSM Sparta Wrocław

4

1:36:04.762

+1 okr.

32

10

273

Grzegorz Sowa

GKM KAMIONKA

4

1:38:56.501

+1 okr.

30

11

46

Łukasz Kameczura

NZ

4

1:39:12.547

+1 okr.

28

12

10

Krzysztof Rusek

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

4

1:42:13.732

+1 okr.

26

13

356

Dawid Wasilewski

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

4

1:42:35.813

+1 okr.

24

14

449

Łukasz Żerelik

AM Kożuchów

4

1:44:31.465

+1 okr.

22

15

916

Łukasz Suchorowski

Stowarzyszenie JARPER X RACING

KTM

4

1:49:38.850

+1 okr.

20

16

40

Damian Kiełbasa

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

4

1:50:42.581

+1 okr.

18

17

128

Roman Zalewski

Motoklub Oborniki

3

1:23:38.045

+2 okr.

16

18

354

Piotr Bednarczyk

NZ

3

1:39:50.692

+2 okr.

14

19

78

Paweł Budziak

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

3

1:45:13.612

+2 okr.

12

20

7

Wojciech Gołębiowski

NZ

3

1:46:42.032

+2 okr.

11

21

468

Patryk Smela

Motoklub Oborniki

2

58:27.223

+3 okr.

10

22

440

Michał Gościniak

Motoklub Oborniki

2

1:18:28.421

+3 okr.

9

23

343

Karol Bernacki

Motoklub Oborniki

2

1:42:20.943

+3 okr.

8

24

66

Patryk Stachowiak

Motoklub Unia Poznań

2

1:44:48.513

+3 okr.

7

NK

357

Dawid Karnabal

Motoklub Oborniki

1

1:02:32.681

+4 okr.

NK

454

Marcin Marczenia

AM Kożuchów

0

19.060

+5 okr.