https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2014 | Cross Country
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej X i XI Runda
-
Nowy Kościół
, 13 lipca 2014
Wojciech Rencz
Tadeusz Bembenik
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #94 Wojciech Latała
2 - #144 Zbigniew Tur
3 - #524 Łukasz Tłusty
4 - #143 Dariusz Nalewajek
5 - #356 Dawid Wasilewski
6 - #779 Ronny Krisch
7 - #543 Rafał Kurowski
8 - #468 Patryk Smela
9 - #449 Łukasz Żerelik
10 - #417 Grzegorz Lenard
11 - #440 Michał Gościniak
12 - #97 Andrzej Bąbalicki
13 - #134 Kamil Dziuba
14 - #66 Patryk Stachowiak
15 - #160 Łukasz Korkuś
16 - #533 Remigiusz Bojar
17 - #67 Adam Nowak
18 - #532 Mariusz Jaszczyński
19 - #661 Karolina Juzwenko
20 - #542 Paweł Ryglowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #144 Zbigniew Tur
3 - #524 Łukasz Tłusty
4 - #143 Dariusz Nalewajek
5 - #356 Dawid Wasilewski
6 - #779 Ronny Krisch
7 - #543 Rafał Kurowski
8 - #468 Patryk Smela
9 - #449 Łukasz Żerelik
10 - #417 Grzegorz Lenard
11 - #440 Michał Gościniak
12 - #97 Andrzej Bąbalicki
13 - #134 Kamil Dziuba
14 - #66 Patryk Stachowiak
15 - #160 Łukasz Korkuś
16 - #533 Remigiusz Bojar
17 - #67 Adam Nowak
18 - #532 Mariusz Jaszczyński
19 - #661 Karolina Juzwenko
20 - #542 Paweł Ryglowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
9:01.443
12:24:04.124
2
9:07.262
46.0
18:08.705
12:33:11.386
3
9:21.215
44.9
27:29.920
12:42:32.601
4
9:35.112
43.8
37:05.032
12:52:07.713
5
9:38.278
43.6
46:43.310
13:01:45.991
6
9:23.720
44.7
56:07.030
13:11:09.711
7
9:08.501
45.9
1:05:15.531
13:20:18.212
8
8:52.367
47.3
1:14:07.898
13:29:10.579
9
9:10.090
45.8
1:23:17.988
13:38:20.669
10
9:00.532
46.6
1:32:18.520
13:47:21.201