https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/PTK
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig pierwszy
2014 | Cross Country
|
Puchar Trzech Klubów
Puchar Trzech Klubów I Runda
-
Biskupice
, 30 marca 2014
Roman Miłkowski
Zdzisław Jacko
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #6 Mariusz Kubat
2 - #149 Dominik Ogłaza
3 - #54 Damian Rykowski
4 - #80 Kamil Narowski
5 - #14 Łukasz Wójcik
6 - #47 Daniel Fortuna
7 - #40 Wojciech Kościcki
8 - #74 Łukasz Wachniak
9 - #58 Jan Kowalówka
10 - #36 Wojciech Znój
11 - #18 Tomasz Soppa
12 - #60 Marcin Czajkowski
13 - #69 Łukasz Kowalski
14 - #28 Paweł Pakuła
15 - #76 Karol Jarmużek
16 - #64 Arkadiusz Konieczny
17 - #78 Marcin Sikorski
18 - #44 Rafał Kowol
19 - #8 Kamil Szkolny
20 - #81 Rafał Kinder
21 - #41 Piotr Kaczor
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #6 Mariusz Kubat
3 - #54 Damian Rykowski
4 - #80 Kamil Narowski
5 - #14 Łukasz Wójcik
6 - #47 Daniel Fortuna
7 - #40 Wojciech Kościcki
8 - #74 Łukasz Wachniak
9 - #58 Jan Kowalówka
10 - #36 Wojciech Znój
11 - #18 Tomasz Soppa
12 - #60 Marcin Czajkowski
13 - #69 Łukasz Kowalski
14 - #28 Paweł Pakuła
15 - #76 Karol Jarmużek
16 - #64 Arkadiusz Konieczny
17 - #78 Marcin Sikorski
18 - #44 Rafał Kowol
19 - #8 Kamil Szkolny
20 - #81 Rafał Kinder
21 - #41 Piotr Kaczor
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mariusz Kubat
1
2:58.553
11:56:56.443
2
7:06.768
38.0
10:05.321
12:04:03.211
+23.638
6:43.130
3
7:03.557
38.2
17:08.878
12:11:06.768
-1.336
7:04.893
4
7:52.718
34.3
25:01.596
12:18:59.486
+16.757
7:35.961
5
7:10.102
37.7
32:11.698
12:26:09.588
-7.713
7:17.815
6
7:03.998
38.2
39:15.696
12:33:13.586
-9.609
7:13.607
7
7:18.318
37.0
46:34.014
12:40:31.904
-30.098
7:48.416
8
7:06.516
38.0
53:40.530
12:47:38.420
-1:06.600
8:13.116
9
8:02.517
33.6
1:01:43.047
12:55:40.937
+56.162
7:06.355
10
7:31.252
35.9
1:09:14.299
13:03:12.189
+20.274
7:10.978
11
7:12.795
37.4
1:16:27.094
13:10:24.984
+10.502
7:02.293
12
9:40.841
27.9
1:26:07.935
13:20:05.825
+2:37.170
7:03.671
13
7:34.840
35.6
1:33:42.775
13:27:40.665
+30.434
7:04.406