https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/PTK
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2014 | Cross Country
|
Puchar Trzech Klubów
Puchar Trzech Klubów I Runda
-
Biskupice
, 30 marca 2014
Roman Miłkowski
Zdzisław Jacko
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #13 Marcin Sytniewski
2 - #39 Piotr Pogorzelski
3 - #53 Bartłomiej Hamerlak
4 - #16 Michał Kampa
5 - #133 Marcin Flak
6 - #62 Tomasz Nieszporek
7 - #49 Mirosław Rydz
8 - #79 Bartłomiej Jończyk
9 - #33 Arkadiusz Przybyło
10 - #38 Marcin Syma
11 - #3 Tomasz Cisek
12 - #52 Artur Kiryłowicz
13 - #10 Przemysław Kowalski
14 - #63 Łukasz Paliga
15 - #75 Krzysztof Gomoła
16 - #46 Łukasz Olchawa- Orłowski
17 - #42 Piotr Kobylański
18 - #15 Łukasz Gawroński
19 - #48 Mariusz Jachymek
20 - #65 Dawid Sobol
21 - #35 Krzysztof Kinasz
22 - #77 Jacek Błaziak
23 - #29 Łukasz Więckowski
24 - #51 Maciej Wojnar
25 - #61 Dariusz Stefanik
26 - #37 Łukasz Domański
27 - #43 Piotr Gruszka
28 - #50 Marcin Standerski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #13 Marcin Sytniewski
2 - #39 Piotr Pogorzelski
3 - #53 Bartłomiej Hamerlak
4 - #16 Michał Kampa
5 - #133 Marcin Flak
6 - #62 Tomasz Nieszporek
7 - #49 Mirosław Rydz
8 - #79 Bartłomiej Jończyk
9 - #33 Arkadiusz Przybyło
10 - #38 Marcin Syma
12 - #52 Artur Kiryłowicz
13 - #10 Przemysław Kowalski
14 - #63 Łukasz Paliga
15 - #75 Krzysztof Gomoła
16 - #46 Łukasz Olchawa- Orłowski
17 - #42 Piotr Kobylański
18 - #15 Łukasz Gawroński
19 - #48 Mariusz Jachymek
20 - #65 Dawid Sobol
21 - #35 Krzysztof Kinasz
22 - #77 Jacek Błaziak
23 - #29 Łukasz Więckowski
24 - #51 Maciej Wojnar
25 - #61 Dariusz Stefanik
26 - #37 Łukasz Domański
27 - #43 Piotr Gruszka
28 - #50 Marcin Standerski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Sytniewski
1
5:13.406
11:59:11.296
2
9:47.648
27.6
15:01.054
12:08:58.944
+1:56.905
7:50.743
3
9:59.799
27.0
25:00.853
12:18:58.743
+2:07.734
7:52.065
4
10:17.899
26.2
35:18.752
12:29:16.642
+2:20.913
7:56.986
5
10:04.036
26.8
45:22.788
12:39:20.678
+1:54.721
8:09.315
6
10:42.758
25.2
56:05.546
12:50:03.436
+2:21.654
8:21.104
7
10:18.318
26.2
1:06:23.864
13:00:21.754
+1:38.433
8:39.885
8
9:51.817
27.4
1:16:15.681
13:10:13.571
+2:18.873
7:32.944
9
12:05.398
22.3
1:28:21.079
13:22:18.969
+3:56.813
8:08.585
10
10:40.787
25.3
1:39:01.866
13:32:59.756
+2:47.115
7:53.672