https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/PTK
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Quad 2K - Wyścig pierwszy
2014 | Cross Country
|
Puchar Trzech Klubów
Puchar Trzech Klubów II Runda
-
Winów
, 13 kwietnia 2014
Andrzej Rencz
Piotr Kumiec
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #102 Bartłomiej Perdeus
2 - #110 Jakub Miłkowski
3 - #116 Jan Grzegorzek
4 - #104 Łukasz Mizgała
5 - #139 Denis Jasiński
6 - #100 Piotr Pawłowski
7 - #103 Mateusz Pala
8 - #119 Patryk Strzecha
9 - #105 Damian Bień
10 - #118 Przemysław Wojtera
11 - #112 Piotr Pawlik
12 - #114 Bartosz Borowski
13 - #111 Krystian Grzembski
14 - #138 Grzegorz Szczędzina
15 - #4 Adrian Gaj
16 - #115 Arkadiusz Szpyra
17 - #82 Robert Wolak
18 - #117 Patryk Giesa
19 - #113 Przemysław Kuglarz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #102 Bartłomiej Perdeus
2 - #110 Jakub Miłkowski
4 - #104 Łukasz Mizgała
5 - #139 Denis Jasiński
6 - #100 Piotr Pawłowski
7 - #103 Mateusz Pala
8 - #119 Patryk Strzecha
9 - #105 Damian Bień
10 - #118 Przemysław Wojtera
11 - #112 Piotr Pawlik
12 - #114 Bartosz Borowski
13 - #111 Krystian Grzembski
14 - #138 Grzegorz Szczędzina
15 - #4 Adrian Gaj
16 - #115 Arkadiusz Szpyra
17 - #82 Robert Wolak
18 - #117 Patryk Giesa
19 - #113 Przemysław Kuglarz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartłomiej Perdeus
1
11:25.877
17:12:45.449
2
11:28.779
26.1
22:54.656
17:24:14.228
-19.296
11:48.075
3
11:34.207
25.9
34:28.863
17:35:48.435
+34.054
11:00.153
4
11:51.479
25.3
46:20.342
17:47:39.914
+42.541
11:08.938
5
11:46.327
25.5
58:06.669
17:59:26.241
-3.118
11:49.445
6
12:00.791
25.0
1:10:07.460
18:11:27.032
+17.966
11:42.825