https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/ME
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-65 - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
FIM-Europe European Championship EMX65, EMX85 EMN 20/12
-
Człuchów
, 8 czerwca 2014
Herman Jakolič
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #729 Artsiom Sazanovets
2 - #737 Kristers Krists Suna
3 - #700 Vladyslav Shchukin
4 - #621 Afonso Gaidao
5 - #790 Kirill Vorobyev
6 - #606 Wiktor Małecki
7 - #707 Vyacheslav Yanovskiy
8 - #747 Alexey Orlov
9 - #601 Damian Zdunek
10 - #795 Daniil Kesov
11 - #750 Nikita Petrov
12 - #728 Kiryl Kadorkin
13 - #614 Olaf Włodarczak
14 - #605 Jurand Kuśmierczyk
15 - #603 Mikołaj Białecki
16 - #757 Matvey Vopilov
17 - #612 Wiktor Sobiech
18 - #609 Jan Santus
19 - #604 Hubert Cybulski
20 - #607 Bartosz Popielnicki
21 - #712 Mateusz Szafrański
22 - #616 Sajmon Zarach
23 - #617 Bartosz Strychanin
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #729 Artsiom Sazanovets
2 - #737 Kristers Krists Suna
3 - #700 Vladyslav Shchukin
4 - #621 Afonso Gaidao
5 - #790 Kirill Vorobyev
6 - #606 Wiktor Małecki
7 - #707 Vyacheslav Yanovskiy
8 - #747 Alexey Orlov
9 - #601 Damian Zdunek
11 - #750 Nikita Petrov
12 - #728 Kiryl Kadorkin
13 - #614 Olaf Włodarczak
14 - #605 Jurand Kuśmierczyk
15 - #603 Mikołaj Białecki
16 - #757 Matvey Vopilov
17 - #612 Wiktor Sobiech
18 - #609 Jan Santus
19 - #604 Hubert Cybulski
20 - #607 Bartosz Popielnicki
21 - #712 Mateusz Szafrański
22 - #616 Sajmon Zarach
23 - #617 Bartosz Strychanin
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Artsiom Sazanovets
1
2:56.293
13:17:39.032
2
2:44.470
40.9
5:40.763
13:20:23.502
+8.956
2:35.514
3
2:44.595
40.9
8:25.358
13:23:08.097
+6.896
2:37.699
4
2:44.684
40.9
11:10.042
13:25:52.781
+10.414
2:34.270
5
2:44.523
40.9
13:54.565
13:28:37.304
+7.184
2:37.339
6
2:41.081
41.8
16:35.646
13:31:18.385
-0.253
2:41.334
7
3:12.649
34.9
19:48.295
13:34:31.034
+28.731
2:43.918