https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Sobieńczyce
, 19 lipca 2014
Barbara Knap
Paweł Kurajk
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #26 Karol Kędzierski
3 - #21 Łukasz Kędzierski
4 - #757 Arkadiusz Mańk
5 - #231 Bartosz Sawczuk
6 - #76 Karol Kruszyński
7 - #22 Michał Krech
8 - #101 Jakub Barczewski
9 - #113 Sebastian Witkowski
10 - #3 Jacek Lonka
11 - #85 Igor Zienkiewicz
12 - #158 Bolesław Nowak
13 - #19 Joanna Miller
14 - #134 Sebastian Kuncicki
15 - #508 Dominik Małecki
16 - #981 Krystian Stencel
17 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
18 - #84 Mirosław Kowalski
19 - #9 Marek Jaskulski
20 - #818 Kamil Walczak
21 - #511 Wiktor Więckowski
22 - #70 Mariusz Bukowski
23 - #159 Walter Stępiński
24 - #29 Paweł Latarski
25 - #286 Łukasz Małek
26 - #811 Kamil Krauze
27 - #619 Sławomir Suchorowski
28 - #95 Stanisław Grygiel
29 - #202 Paweł Hlavaty
30 - #502 Robert Więckowski
31 - #701 Dariusz Kołodziejak
32 - #567 Piotr Więckowski
33 - #218 Przemysław Franczak
34 - #833 Damian Kojs
35 - #720 Patryk Tokarski
36 - #31 Piotr Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #26 Karol Kędzierski
3 - #21 Łukasz Kędzierski
4 - #757 Arkadiusz Mańk
5 - #231 Bartosz Sawczuk
6 - #76 Karol Kruszyński
7 - #22 Michał Krech
8 - #101 Jakub Barczewski
9 - #113 Sebastian Witkowski
10 - #3 Jacek Lonka
11 - #85 Igor Zienkiewicz
12 - #158 Bolesław Nowak
13 - #19 Joanna Miller
14 - #134 Sebastian Kuncicki
16 - #981 Krystian Stencel
17 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
18 - #84 Mirosław Kowalski
19 - #9 Marek Jaskulski
20 - #818 Kamil Walczak
21 - #511 Wiktor Więckowski
22 - #70 Mariusz Bukowski
23 - #159 Walter Stępiński
24 - #29 Paweł Latarski
25 - #286 Łukasz Małek
26 - #811 Kamil Krauze
27 - #619 Sławomir Suchorowski
28 - #95 Stanisław Grygiel
29 - #202 Paweł Hlavaty
30 - #502 Robert Więckowski
31 - #701 Dariusz Kołodziejak
32 - #567 Piotr Więckowski
33 - #218 Przemysław Franczak
34 - #833 Damian Kojs
35 - #720 Patryk Tokarski
36 - #31 Piotr Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:19.318
14:18:05.874
2
1:58.449
51.7
4:17.767
14:20:04.323
+10.803
1:47.646
3
1:58.894
51.5
6:16.661
14:22:03.217
+11.337
1:47.557
4
2:26.494
41.8
8:43.155
14:24:29.711
+39.509
1:46.985
5
1:56.635
52.5
10:39.790
14:26:26.346
+8.477
1:48.158
6
1:56.358
52.6
12:36.148
14:28:22.704
+9.352
1:47.006
7
2:01.253
50.5
14:37.401
14:30:23.957
+14.764
1:46.489
8
1:59.389
51.3
16:36.790
14:32:23.346
+11.856
1:47.533
9
2:02.699
49.9
18:39.489
14:34:26.045
+14.548
1:48.151
10
1:59.354
51.3
20:38.843
14:36:25.399
+11.345
1:48.009
11
1:57.083
52.3
22:35.926
14:38:22.482
+6.989
1:50.094
12
1:58.958
51.4
24:34.884
14:40:21.440
+8.866
1:50.092
13
1:59.299
51.3
26:34.183
14:42:20.739
+8.997
1:50.302