https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Wschowa
, 24 sierpnia 2014
Marian Zupa
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #101 Jakub Barczewski
2 - #76 Karol Kruszyński
3 - #508 Dominik Małecki
4 - #113 Sebastian Witkowski
5 - #85 Igor Zienkiewicz
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #171 Artur Łykowski
8 - #22 Michał Krech
9 - #221 Dawid Kucbor
10 - #77 Krystian Lonka
11 - #98 Krystian Stencel
12 - #244 Michał Śpiewok
13 - #222 Cezary Lewko
14 - #41 Nikolas Dal Canton
15 - #119 Adam Czarnecki
16 - #509 Maciej Sagan
17 - #511 Wiktor Więckowski
18 - #718 Marcin Porębiak
19 - #554 Kamil Brzeziński
20 - #577 Jakub Komsta
21 - #516 Aleksandra Szymuś
22 - #7 Szymon Jóskowski
23 - #71 Bartosz Potębski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #76 Karol Kruszyński
3 - #508 Dominik Małecki
4 - #113 Sebastian Witkowski
5 - #85 Igor Zienkiewicz
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #171 Artur Łykowski
8 - #22 Michał Krech
9 - #221 Dawid Kucbor
10 - #77 Krystian Lonka
11 - #98 Krystian Stencel
12 - #244 Michał Śpiewok
13 - #222 Cezary Lewko
14 - #41 Nikolas Dal Canton
15 - #119 Adam Czarnecki
16 - #509 Maciej Sagan
17 - #511 Wiktor Więckowski
18 - #718 Marcin Porębiak
19 - #554 Kamil Brzeziński
20 - #577 Jakub Komsta
21 - #516 Aleksandra Szymuś
22 - #7 Szymon Jóskowski
23 - #71 Bartosz Potębski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
2.862
10:35:58.819
1
2:22.433
44.2
2:25.295
10:38:21.252
2
2:02.502
51.4
4:27.797
10:40:23.754
3
3:06.209
33.8
7:34.006
10:43:29.963
4
2:08.897
48.9
9:42.903
10:45:38.860
5
2:01.957
51.7
11:44.860
10:47:40.817
6
2:00.761
52.2
13:45.621
10:49:41.578
7
2:32.241
41.4
16:17.862
10:52:13.819
8
2:21.264
44.6
18:39.126
10:54:35.083
9
3:11.586
32.9
21:50.712
10:57:46.669