https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Olsztyn
, 18 maja 2014
Paweł Kurajk
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #508 Dominik Małecki
2 - #501 Maciej Więckowski
3 - #833 Damian Kojs
4 - #101 Jakub Barczewski
5 - #22 Michał Krech
6 - #76 Karol Kruszyński
7 - #85 Igor Zienkiewicz
8 - #113 Sebastian Witkowski
9 - #114 Leszek Jasiński
10 - #507 Kamil Osieleniec
11 - #96 Bogusław Sulkowski
12 - #221 Dawid Kucbor
13 - #100 Alan Mendelewski
14 - #222 Cezary Lewko
15 - #77 Krystian Lonka
16 - #53 Tomasz Olszewski
17 - #34 Mikołaj Mroczek
18 - #516 Aleksandra Szymuś
19 - #7 Szymon Jóskowski
20 - #98 Krystian Stencel
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #508 Dominik Małecki
2 - #501 Maciej Więckowski
3 - #833 Damian Kojs
4 - #101 Jakub Barczewski
5 - #22 Michał Krech
6 - #76 Karol Kruszyński
7 - #85 Igor Zienkiewicz
9 - #114 Leszek Jasiński
10 - #507 Kamil Osieleniec
11 - #96 Bogusław Sulkowski
12 - #221 Dawid Kucbor
13 - #100 Alan Mendelewski
14 - #222 Cezary Lewko
15 - #77 Krystian Lonka
16 - #53 Tomasz Olszewski
17 - #34 Mikołaj Mroczek
18 - #516 Aleksandra Szymuś
19 - #7 Szymon Jóskowski
20 - #98 Krystian Stencel
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Małecki
1
1:52.260
14:41:51.978
2
2:09.595
46.4
4:01.855
14:44:01.573
+18.340
1:51.255
3
2:01.256
49.6
6:03.111
14:46:02.829
+10.374
1:50.882
4
1:54.009
52.7
7:57.120
14:47:56.838
+2.368
1:51.641
5
1:56.780
51.5
9:53.900
14:49:53.618
+5.428
1:51.352
6
1:55.261
52.2
11:49.161
14:51:48.879
+3.476
1:51.785
7
1:54.412
52.5
13:43.573
14:53:43.291
+3.384
1:51.028
8
1:53.797
52.8
15:37.370
14:55:37.088
+0.555
1:53.242
9
1:54.453
52.5
17:31.823
14:57:31.541
+0.245
1:54.208
10
1:53.722
52.9
19:25.545
14:59:25.263
-0.884
1:54.606
11
1:54.801
52.4
21:20.346
15:01:20.064
+1.535
1:53.266
12
1:54.511
52.5
23:14.857
15:03:14.575
+0.610
1:53.901
13
1:55.127
52.2
25:09.984
15:05:09.702
+0.795
1:54.332