https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Stryków
, 6 lipca 2014
Dariusz Stypa
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #231 Bartosz Sawczuk
3 - #501 Maciej Więckowski
4 - #113 Sebastian Witkowski
5 - #76 Karol Kruszyński
6 - #22 Michał Krech
7 - #386 Luis Carstens
8 - #101 Jakub Barczewski
9 - #108 Damian Bykowski
10 - #243 Dominik Bolewicz
11 - #508 Dominik Małecki
12 - #44 Kacper Kozłowski
13 - #114 Leszek Jasiński
14 - #999 Toni Simon
15 - #85 Igor Zienkiewicz
16 - #19 Joanna Miller
17 - #941 Robert Pukowiec
18 - #580 Łukasz Chmiel
19 - #511 Wiktor Więckowski
20 - #98 Krystian Stencel
21 - #53 Tomasz Olszewski
22 - #720 Patryk Tokarski
23 - #811 Kamil Krauze
24 - #516 Aleksandra Szymuś
25 - #507 Kamil Osieleniec
26 - #194 Karolina Liszewska
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #231 Bartosz Sawczuk
4 - #113 Sebastian Witkowski
5 - #76 Karol Kruszyński
6 - #22 Michał Krech
7 - #386 Luis Carstens
8 - #101 Jakub Barczewski
9 - #108 Damian Bykowski
10 - #243 Dominik Bolewicz
11 - #508 Dominik Małecki
12 - #44 Kacper Kozłowski
13 - #114 Leszek Jasiński
14 - #999 Toni Simon
15 - #85 Igor Zienkiewicz
16 - #19 Joanna Miller
17 - #941 Robert Pukowiec
18 - #580 Łukasz Chmiel
19 - #511 Wiktor Więckowski
20 - #98 Krystian Stencel
21 - #53 Tomasz Olszewski
22 - #720 Patryk Tokarski
23 - #811 Kamil Krauze
24 - #516 Aleksandra Szymuś
25 - #507 Kamil Osieleniec
26 - #194 Karolina Liszewska
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
1
1:23.342
15:15:01.167
2
2:06.458
49.0
3:29.800
15:17:07.625
+10.024
1:56.434
3
1:57.190
52.8
5:26.990
15:19:04.815
+0.045
1:57.145
4
1:56.133
53.3
7:23.123
15:21:00.948
+0.318
1:55.815
5
1:57.090
52.9
9:20.213
15:22:58.038
+1.169
1:55.921
6
1:58.573
52.2
11:18.786
15:24:56.611
+2.293
1:56.280
7
1:59.180
52.0
13:17.966
15:26:55.791
+4.080
1:55.100
8
1:56.210
53.3
15:14.176
15:28:52.001
+1.304
1:54.906
9
1:57.788
52.6
17:11.964
15:30:49.789
+3.638
1:54.150
10
1:58.410
52.3
19:10.374
15:32:48.199
+1.848
1:56.562
11
1:58.636
52.2
21:09.010
15:34:46.835
+2.732
1:55.904
12
1:59.029
52.0
23:08.039
15:36:45.864
+1.379
1:57.650
13
2:01.447
51.0
25:09.486
15:38:47.311
+3.739
1:57.708