https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Olsztyn
, 18 maja 2014
Paweł Kurajk
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #831 Tomasz Wysocki
2 - #123 Adam Tomiczek
3 - #501 Maciej Więckowski
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #76 Karol Kruszyński
6 - #101 Jakub Barczewski
7 - #22 Michał Krech
8 - #508 Dominik Małecki
9 - #113 Sebastian Witkowski
10 - #85 Igor Zienkiewicz
11 - #249 Karol Sado
12 - #108 Damian Bykowski
13 - #44 Kacper Kozłowski
14 - #720 Patryk Tokarski
15 - #507 Kamil Osieleniec
16 - #580 Łukasz Chmiel
17 - #80 Krystian Kozdra
18 - #331 Alexy Bogdan
19 - #535 Kamil Szutowicz
20 - #222 Cezary Lewko
21 - #53 Tomasz Olszewski
22 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
23 - #117 Oleg Burzev
24 - #811 Kamil Krauze
25 - #121 Sergey Bescherevnykh
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #831 Tomasz Wysocki
2 - #123 Adam Tomiczek
3 - #501 Maciej Więckowski
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #76 Karol Kruszyński
6 - #101 Jakub Barczewski
7 - #22 Michał Krech
8 - #508 Dominik Małecki
9 - #113 Sebastian Witkowski
10 - #85 Igor Zienkiewicz
11 - #249 Karol Sado
12 - #108 Damian Bykowski
13 - #44 Kacper Kozłowski
14 - #720 Patryk Tokarski
15 - #507 Kamil Osieleniec
16 - #580 Łukasz Chmiel
17 - #80 Krystian Kozdra
18 - #331 Alexy Bogdan
19 - #535 Kamil Szutowicz
20 - #222 Cezary Lewko
22 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
23 - #117 Oleg Burzev
24 - #811 Kamil Krauze
25 - #121 Sergey Bescherevnykh
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
1
2:12.343
14:13:01.664
2
2:08.945
43.8
4:21.288
14:15:10.609
+17.392
1:51.553
3
2:07.937
44.2
6:29.225
14:17:18.546
+17.916
1:50.021
4
2:09.121
43.8
8:38.346
14:19:27.667
+19.412
1:49.709
5
2:10.052
43.5
10:48.398
14:21:37.719
+19.365
1:50.687
6
2:10.268
43.4
12:58.666
14:23:47.987
+19.906
1:50.362
7
2:11.957
42.8
15:10.623
14:25:59.944
+20.444
1:51.513
8
2:09.972
43.5
17:20.595
14:28:09.916
+18.683
1:51.289
9
2:08.452
44.0
19:29.047
14:30:18.368
+18.328
1:50.124
10
2:13.690
42.3
21:42.737
14:32:32.058
+23.378
1:50.312
11
2:11.193
43.1
23:53.930
14:34:43.251
+20.940
1:50.253
12
2:11.946
42.8
26:05.876
14:36:55.197
+22.769
1:49.177