https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej II Runda
-
Orneta
, 25 maja 2014
Marcin Szanter
Ireneusz Wiszniak
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #226 Krzysztof Pastuszka
2 - #33 Alexy Bogdan
3 - #40 Kacper Paczyński
4 - #22 Adrian Marciniak
5 - #41 Marek Niepiekło
6 - #17 Roman Drewczyński
7 - #31 Kacper Krajewski
8 - #773 Mariusz Lewandowski
9 - #16 Michał Mazur
10 - #444 Piotr Zinko
11 - #45 Maciej Wargin
12 - #11 Marcin Samet
13 - #21 Kamil Briszke
14 - #84 Krzysztof Morawski
15 - #70 Paweł Lemańczyk
16 - #53 Łukasz Grodowski
17 - #55 Andrzej Szymański
18 - #666 Jacek Szadkowski
19 - #116 Łukasz Baranowski
20 - #102 Tomasz Góralski
21 - #78 Marek Śnieg
22 - #80 Radosław Korkuć
23 - #341 Grzegorz Mendelewski
24 - #125 Karol Maj
25 - #111 Maciej Góralski
26 - #157 Bartłomiej Skiba
27 - #275 Krzysztof Milewski
28 - #121 Sergey Bescherevnykh
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #226 Krzysztof Pastuszka
2 - #33 Alexy Bogdan
4 - #22 Adrian Marciniak
5 - #41 Marek Niepiekło
6 - #17 Roman Drewczyński
7 - #31 Kacper Krajewski
8 - #773 Mariusz Lewandowski
9 - #16 Michał Mazur
10 - #444 Piotr Zinko
11 - #45 Maciej Wargin
12 - #11 Marcin Samet
13 - #21 Kamil Briszke
14 - #84 Krzysztof Morawski
15 - #70 Paweł Lemańczyk
16 - #53 Łukasz Grodowski
17 - #55 Andrzej Szymański
18 - #666 Jacek Szadkowski
19 - #116 Łukasz Baranowski
20 - #102 Tomasz Góralski
21 - #78 Marek Śnieg
22 - #80 Radosław Korkuć
23 - #341 Grzegorz Mendelewski
24 - #125 Karol Maj
25 - #111 Maciej Góralski
26 - #157 Bartłomiej Skiba
27 - #275 Krzysztof Milewski
28 - #121 Sergey Bescherevnykh
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Krzysztof Pastuszka
1
15.905
17:39:44.002
2
2:05.929
45.7
2:21.834
17:41:49.931
+3.862
2:02.067
3
2:03.658
46.6
4:25.492
17:43:53.589
+2.120
2:01.538
4
2:02.508
47.0
6:28.000
17:45:56.097
-2.839
2:05.347
5
2:04.291
46.3
8:32.291
17:48:00.388
+1.311
2:02.980
6
2:03.834
46.5
10:36.125
17:50:04.222
-1.950
2:05.784
7
2:04.366
46.3
12:40.491
17:52:08.588
+0.066
2:04.300
8
2:05.849
45.8
14:46.340
17:54:14.437
+1.682
2:04.167
9
2:08.727
44.7
16:55.067
17:56:23.164
+4.442
2:04.285
10
2:06.308
45.6
19:01.375
17:58:29.472
+1.350
2:04.958
11
2:05.519
45.9
21:06.894
18:00:34.991
-0.334
2:05.853