https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IX Runda
-
Chojna
, 5 października 2014
Mieczysław Kałuża
Marek Kugler
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #243 Dominik Bolewicz
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #580 Łukasz Chmiel
4 - #97 Filip Królikowski
5 - #41 Nikolas Dal Canton
6 - #90 Emil Przystupa
7 - #121 Lubomir Sobol
8 - #49 Krzysztof Woźniak
9 - #99 Jastin Grybowski
10 - #737 Patryk Madej
11 - #40 Przemysław Herejczak
12 - #411 Rafał Kardasz
13 - #73 Tomasz Ciepiela
14 - #26 Dominik Okupnik
15 - #102 Witold Gałęzewski
16 - #512 Damian Majchrzak
17 - #413 Kacper Matecki
18 - #69 Filip Bartoszewicki
19 - #199 Miłosz Butryn
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #243 Dominik Bolewicz
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #580 Łukasz Chmiel
4 - #97 Filip Królikowski
5 - #41 Nikolas Dal Canton
6 - #90 Emil Przystupa
7 - #121 Lubomir Sobol
8 - #49 Krzysztof Woźniak
10 - #737 Patryk Madej
11 - #40 Przemysław Herejczak
12 - #411 Rafał Kardasz
13 - #73 Tomasz Ciepiela
14 - #26 Dominik Okupnik
15 - #102 Witold Gałęzewski
16 - #512 Damian Majchrzak
17 - #413 Kacper Matecki
18 - #69 Filip Bartoszewicki
19 - #199 Miłosz Butryn
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Bolewicz
1
2:12.076
15:53:05.160
2
2:03.862
43.6
4:15.938
15:55:09.022
+8.006
1:55.856
3
2:03.331
43.8
6:19.269
15:57:12.353
+9.382
1:53.949
4
2:05.641
43.0
8:24.910
15:59:17.994
+10.979
1:54.662
5
2:05.719
43.0
10:30.629
16:01:23.713
+9.704
1:56.015
6
2:07.839
42.2
12:38.468
16:03:31.552
+11.711
1:56.128
7
2:07.099
42.5
14:45.567
16:05:38.651
+12.248
1:54.851
8
2:06.524
42.7
16:52.091
16:07:45.175
+12.149
1:54.375
9
2:08.088
42.2
19:00.179
16:09:53.263
+12.752
1:55.336
10
2:09.848
41.6
21:10.027
16:12:03.111
+14.999
1:54.849